کد خبر: 3776440
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
به‌همت خانه نور «بنت‌الهدی» ارومیه؛
گروه فعالیت‌های قرآنی - کارشناس فرهنگی کانون‌های فرهنگی ـ هنری مساجد آذربایجان غربی از برگزاری مسابقه طرح تفسیر کوتاه جزء‌های ۵ و ۶ قرآن کریم به‌همت خانه نور «بنت‌الهدی» ارومیه خبر داد و گفت: این مسابقه طی دو ماه از ۷ دی الی ۷ اسفندماه برگزار خواهد شد.

طرح تفسیر کوتاه جز ۵ و ۶ قرآن کریم در آذربایجان غربی برگزار می‌شود

لطیفه حمیدی، کارشناس امور خواهران کانون‌های فرهنگی‌هنری مساجد آذربایجان غربی در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، با اشاره به برگزاری سومین دوره مسابقات تفسیر قرآن در کانون‌های مساجد، اظهار کرد: این مسابقات در استان به‌همت خانه نور «بنت‌الهدی» ارومیه برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: این مسابقات طی 2 ماه از 7 دی‌ماه الی 7 اسفند‌ماه و به‌صورت آنلاین از طریق سایت www.abrshafagh.com برگزار خواهد شد و 6 جایزه برای این مسابقه در نظر گرفته شده که هر روز برای 1 نفر جایزه تعلق خواهد گرفت.
حمیدی با اشاره به اینکه 17 اسفند‌ماه نیز آزمون نهایی این مسابقات برگزار خواهد شد، تصریح کرد: 3 جایزه برای کلیپ‌های برتر، 1 جایزه برای بیشترین شرکت‌کننده، 5 جایزه برای نفرات برتر آزمون نهایی و 1 جایزه نیز برای خانه نور برتر کشور در این طرح در نظر گرفته شده است.
وی با بیان اینکه این مسابقات طی سال‌های گذشته نیز با جزءهای دیگری از قرآن کریم برگزار شده بود، یادآور شد: امسال نیز در سومین دوره این مسابقات آنلان، جز 5 و 6 قرآن کریم انتخاب شده است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: