کد خبر: 3778075
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۶
گروه معارف- رئیس ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی با بیان اینکه نماز، موجب غنای نفس می‌شود، گفت: انسانی که غنای نفس داشته باشد، شکرگزار بوده و انسان شکرگزار، محبوب خداوند است.

نماز، موجب غنای نفس می‌شود

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، علی برزگر، رئیس ستاد اقامه نماز آذربایجان غربی، ظهر امروز، 12 دی ماه، در گردهمایی مسئولان فرهنگی و ائمه جماعات و اعضای شورای فرهنگی و دینی، بیان کرد: باید کاری کنیم که نماز در کارهایمان تاثیر گذارد، نه اینکه کار در نماز ما تاثیر بگذارد.
وی با تاکید بر اینکه باید شکرگزار نعمت امنیت و استقلال در کشور باشیم، ادامه داد: یکی از نشانه‌هایی که تشریفاتی کار می‌کنیم، این است که شکرگزار نعمتها نیستیم، خوشبختانه شرکت‌های زیرمجموعه وزارت نیرو، نمره قابل قبول و خوبی را در ارزیابی اقامه نماز کسب کرده‌اند.
برزگر افزود: برخی اوقات نسبت به داشته‌هایمان قدردان نبوده و برگزاری جلساتی که فرهنگ نماز، عفاف و حجاب را ترویج می‌کنند، به عنوان تنبیه غافل هستند تا یادآوری شود که وظیفه انسان توانمند و مخلص، شکرگزاری از نعمات خداوند است.
وی با تاکید بر اینکه برگزاری جلساتی با محوریت قرآن و امر به معروف و نهی از منکر باید ارج نهاده شود، خاطرنشان کرد: بنده شکرگزار، یعنی متوجه نعمت‌های الهی شده و بداند چرا نعمت را برای او داده‌اند، ولی متاسفانه اکنون نسبت به این امر غافل هستیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: