کد خبر: 3780073
تاریخ انتشار: ۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۰
گروه سیاست و اقتصاد ــ فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به اینکه تأمین امنیت سرمایه‌گذاران در آذربایجان غربی را سپاه پاسداران تضمین می‌کند، گفت: به جرأت می‌توانم بگویم ضریب امنیت در استان آذربایجان غربی حتی از پایتخت نیز بیشتر است.

سپاه پاسداران؛ مسئول تامین امنیت سرمایه‌گذاران در آذربایجان غربی

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، ظهر امروز، 19 دی ماه،در نشست فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو، مذاکراتی در خصوص رفع مشکل اراضی آراز ۳ قرارگاه حمزه انجام شد.
شهسواری با اعلام آمادگی مشارکت سپاه شهدای آذربایجان غربی برای سرمایه‌گذاری در حوزه کشاورزی منطقه آزاد ماکو افزود:‌ ما امنیت سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد ماکو را نیز تضمین می‌کنیم و نه تنها اجازه تعرض به خاک کشورمان را نمی‌دهیم، حتی نمی‌گذاریم از مرز کشور ما به مرزهای کشورهای همسایه تعرض صورت گیرد.
وی ادامه داد: موفقیت‌ها و دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی در سایه خون شهدا و حرکت در مسیر وحدت و انسجام به دست آمده است.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی اقتصاد مقاومتی بیان کرد: تدابیر هوشمندانه مقام معظم رهبری در زمینه عبور از مشکلات همواره راهگشا بوده و سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از مهمترین راهکارهای حل تنگناهای اقتصادی است.
شهسواری ادامه داد: هماهنگی و انسجام بین مسئولان در محرومیت‌زدایی از مناطق کم‌برخوردار و اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی اقتصاد مقاومتی بسیار ضروری است.
وی تصریح کرد: سپاه در بسیاری از این طرح‌ها، عزمی جدی برای از میان بردن بیکاری، به‌عنوان یکی از معضلات جامعه دارد، بنابراین مجموعه‌ای از شرکت‌ها و ظرفیت‌ها را به‌کار می‌گیرد تا اشتغال‌زایی در کشور محقق شود که حاصل این تفکر، اشتغال بیش از ده‌ها هزار تن از بهترین جوان‌های نخبه در طرح‌های ملی خواهد بود که در حال کسب مهارت هستند.
سپاه پاسداران؛ ظرفیت‌ بزرگ نظام اسلامی
غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو نیز سپاه پاسداران را یکی از ظرفیت‌های بزرگ نظام اسلامی در حفظ و اقتدار ملی توصیف کرد و افزود: سپاه همچون بازویی مقتدر، همواره سدی مستحکم را در برابر تهدیدهای دشمنان این مرز و بوم ایجاد کرده است و ضمن حراست از تمامیت ارضی ایران، حمایت از مظلومان جهان را جزیی از رسالت و هویت خویش می‌داند.
سلیمانی گفت: ۲۳۹ برنامه عملیاتی برای توسعه منطقه آزاد ماکو تدوین شده است و بخش عمده‌ای از این پروژه‌ها تا پایان سال جاری و تمام طرح‌های عمرانی نیمه تمام منطقه تا شهریور سال آینده به اتمام می‌رسد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: