کد خبر: 3804957
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۰
گروه سیاست و اقتصاد - نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تاکید کرد: مهدویت یعنی فرهنگ انتظار و متاسفانه در ادارات و همچنین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی به مساله مهدویت کمتر پرداخته می‌شود.

مهدویت به‌معنای فرهنگ انتظار است

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی، ظهر امروز، ۳۰ فروردین ماه، در خطبه‌های این هفته نماز جمعه ارومیه، با اشاره به اینکه مهدویت یعنی فرهنگ انتظار، گفت: متاسفانه در ادارات و همچنین فیلم‌ها و سریال‌های ایرانی به مساله مهدویت کمتر پرداخته می‌شود.
وی با تاکید بر اینکه جشن‌های نیمه شعبان باید پرشکوه برگزار شوند تا نشان دهیم که شهر و منطقه و کشور ما در شان امام زمان(عج) است، خاطرنشان کرد: باید نشان دهیم که منتظران واقعی حضرت ولی عصر(عج) هستیم.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین قریشی با اشاره به روز ارتش جمهوری اسلامی، یادآور شد: در سال ۵۷ برخی این عقیده را داشتند که دیگر با به پیروزی رسیدن انقلاب، نیازی به ارتش نیست، در حالی که امام راحل فرمودند که ارتش باید تثبیت شده و روز ۲۹ فروردین را به نام ارتش نامگذاری نمودند.
وی تاکید کرد: ارتش برای پیاده شدن احکام الهی تلاش می‌کند و مقام معظم رهبری نیز از ارتش راضی بوده و می‌فرمایند که ارتش امروز کارآمدتر و بهتر بوده و از نظر آمادگی در سطح بالایی است، ارتش در حوادث اخیر نشان داد که خود را فدای ملت می‌کند و تقوا و تدین در وجود تمامی نیروهای نظامی ریشه دوانده است.
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی تصریح کرد: اتحاد و انسجام ارتش و نیروهای مسلح مثال‌زدنی است و روز نیمه شعبان به نام سربازان گمنام امام زمان بوده که بدون اینکه نام و تصویری از آنان در میان باشد، در راستای تامین امنیت کشور تلاش می‌کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: