کد خبر: 3818232
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
گروه اجتماعی ــ مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی بر لزوم تولید محتوای دینی در فضای مجازی تأکید کرد و گفت: در راستای تولید محتوای دینی همگام با جلساتی که با ستاد اقامه نماز داشتیم، دو مسابقه طی سال گذشته برگزار شد.

لزوم تولید محتوای دینی در فضای مجازی

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، قاسم جلیلی‌نژاد، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی، صبح امروز، ۲۰ خرداد ماه، در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: در راستای تولید محتوای دینی نیز همگام با جلساتی که با ستاد اقامه نماز داشتیم که دو مسابقه طی سال گذشته برگزار شد و باید در راستای تولید محتوای دینی در فضای مجازی قدم‌های جدی برداشته شود.
وی در رابطه با اهداف برگزاری مسابقات در راستای تولید محتوای دینی و نماز در فضای مجازی افزود: با اجرای این مسابقات انگیزه‌ای ایجاد کردیم تا فعالان در زمینه فضای مجازی در راستای تولید محتواهای دینی نیز قدم بردارند.
جلیلی‌نژاد ادامه داد: سال گذشته و امسال نیز به‌عنوان یکی از سه دستگاه برتر در حوزه توسعه نماز در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات انتخاب شدیم.
وی خاطرنشان کرد: تمام روستاهای بیش از ۵ خانوار در استان دارای ارتباط هستند و ۷۱ درصد روستاهای استان هر سه خدمت اصلی تلفن ثابت، همراه و اینترنت را ارائه می‌دهند.
وی تصریح کرد: درحال‌حاضر ۹۹.۴ درصد پوشش جمعیتی تلفن همراه را در استان داشته و ضریب نفوذ تلفن همراه نیز در استان ۱۰۲.۵۲ درصد است.
مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات آذربایجان غربی تاکید کرد: آذربایجان غربی جز استان‌های حادثه‌خیز بوده و ۲۴ مورد از ۳۶ مورد از حادثه‌های کشور در استان رخ می‌دهد و نیاز است تا در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات تدابیری اندیشیده شود تا برای پشتیبانی شبکه تصمیماتی گرفته شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: