کد خبر: 3818835
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۷
گروه فرهنگی ــ معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با اشاره به فرارسیدن اوقات فراغت گفت: ۱۰۰ مؤسسه قرآنی استان در زمینه فرهنگی فعالیت دارند که در زمینه اجرای طرح بوستان معرفت اوقات فراغت سال جاری همکاری خواهند داشت.

۱۰۰ موسسه قرآنی آذربایجان غربی؛ میزبان طرح بوستان معرفت

حجت‌الاسلام‌والمسلمین رامین خورنژاد حسینی، معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، با اشاره به فرارسیدن اوقات فراغت، اظهار کرد: طرح بوستان معرفت در راستای برگزاری طرح اوقات فراغت در گروه‌های سنی کودک و نوجوان در استان برگزار خواهد شد.
وی ادامه داد: ۱۳۰ نقطه در استان شناسایی شده تا روحانیان مستقر در راستای اجرای برنامه‌های اوقات فراغت به این مکان‌ها اعزام شوند، طرح بوستان معرفت در گروه‌های سنی کودک و نوجوان زیر ۱۷ سال برگزار می شود.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسینی با اشاره به فعالیت‌های روحانیان مستقر در پایگاه‌های بوستان معرفت بیان کرد: از جمله تکالیف آنان این است که به‌عنوان امام محله، بازدید از ورزشگاه‌ها و مدارس را داشته و برنامه‌های پایگاه فرهنگی را اجرا کنند.
معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: ۱۰۰ مؤسسه قرآنی استان در زمینه فرهنگی فعالیت دارند که در زمینه اجرای طرح بوستان معرفت اوقات فراغت سال جاری همکاری خواهند داشت.
وی بیان کرد: برنامه‌های اوقات فراغت از ۱۰ تیرماه آغاز و تا ۲ شهریور‌ماه ادامه خواهد داشت و گروه هدف اجرای طرح نیز مناطق حاشیه‌نشین و روستاها هستند و مباحث آسیب‌شناسی، دوست‌یابی، گفتمان‌های دینی، مباحث تربیتی وگام دوم انقلاب در برنامه‌های اوقات فراغت مطرح خواهند شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: