کد خبر: 3819397
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۷
به‌همت کانون زنان و خانواده آستان قدس رضوی؛
گروه اجتماعی ــ مسئول کانون زنان و خانواده نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی از برگزاری طرح تحکیم و تعالی زندگی به سبک رضوی خبر داد و گفت: زندگی به سبک رضوی نوعی طرح آموزشی، فرهنگی و اجتماعی ویژه زوجینی است که یک سال از تاریخ عقد آنان گذشته و در این طرح خادمیار پشتیبان به ازای هر ۳۵ زوج یک خادمیار آموزش دیده را برای آموزش در اختیار زوجین قرار می‌دهد.

طرح تحکیم و تعالی زندگی به سبک رضوی برگزار می‌شود

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، ناهید نجف‌پیر، مسئول کانون زنان و خانواده نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی، صبح امروز، ۲۵ خردادماه در کارگاه آموزش مهارت‌های زندگی خانواده موفق که به‌همت کانون زنان و خانواده نمایندگی آستان قدس رضوی در استان برگزار شد، اظهار کرد: کانون زنان و خانواده در طرح‌های مختلف خدمت‌رسانی و فعالیت می‌کند که از آن جمله می‌توان به اجرای طرح حسنا اشاره کرد.
وی افزود: بنا به‌ فرموده مقام معظم رهبری که فرمودند یکی از مسائل مهم رسم خواستگاری رفتن و وساطت کردن برای ازدواج دو طرف بوده که متأسفانه این طرح به شدت در جامعه کمرنگ شده است.
نجف‌پیر ادامه داد: در طرح حسنا درخصوص واسطه‌گری برای ازدواج، طراحی و در قالب کلاس‌های آموزشی، تجربه کاری، تولید محتوای مکتوب و همچنین به‌صورت مجازی و شبکه‌سازی منطقه‌ای خادمیاران ازدواج تدوین و اجرا شد.
وی با اشاره به اجرای طرح هم‌سایه خاطرنشان کرد: این طرح شامل زوجین کم‌برخوردار بوده که در این طرح زوجین مناطق محروم و مستضعف توسط خادمیاران کانون زنان و خانواده آستان قدس رضوی شناسایی و با تأیید دفتر آستان به مرکز امور بانوان و خانواده ارسال می‌شوند.
مسئول کانون زنان و خانواده نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی با اشاره به اجرای طرح تحکیم و تعالی زندگی به سبک رضوی یادآور شد: زندگی به سبک رضوی نوعی طرح آموزشی، فرهنگی و اجتماعی ویژه زوجینی است که یک سال از تاریخ عقد آنان گذشته و در این طرح خادمیار پشتیبان به ازای هر ۳۵ زوج یک خادمیار آموزش دیده را برای آموزش در اختیار زوجین قرار می‌دهد که نحوه آموزش به صورت حضوری یا مجازیاز طریق سامانه IMS و کانال‌ها است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: