کد خبر: 3820461
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
گروه سیاست و اقتصاد ــ رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی با بیان اینکه هفته افشای حقوق بشر آمریکایی، فرصتی مغتنم در راستای افشای چهره آمریکای جنایتکار است، گفت: نفاق، اسلحه بدون فشنگ است و درحال‌حاضر آمریکا با تمام وجود از منافقین دفاع می‌کند.

دفاع آمریکا از منافقین/نفاق؛ اسلحه بدون فشنگ

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، محسن شکرنیا، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی، ظهر امروز، ۲۸ خرداد ماه، در جلسه هماهنگی برگزاری مراسم هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، اظهار کرد: در مقطعی از تاریخ، افشای چهره طاغوت اعظم و نفاق به بهانه سرمایه‌گذاری و سازندگی فراموش شد و ما نباید از یاد ببریم که نفاق به‌عنوان اسلحه بدون فشنگ به حساب می‌آید.
وی با اشاره به اینکه آمریکای جنایتکار ۱۷ هزار و ۴۰ شهید از ما گرفت، ادامه داد: در سند ۱۹۹۷ آمریکا بیان شده که منافقین انسان‌های زیادی را کشتند و در دوران جنگ نیز از صدام حمایت می‌کردند.
شکرنیا با اشاره به اینکه در حال‌ حاضر آمریکا با تمام وجود از منافقین دفاع می‌کند، خاطرنشان کرد: مناففین، مسعود رجوی را از ریاست دور کردند، چرا که می‌خواهند جرثومه‌های فساد را پنهان کرده و تمامی جنایت‌ها را به گردن کسانی بیاندازند که حتی وجود خارجی ندارد.
وی یادآور شد: در این فضا باید در بین مردم به این تبیین دست بزنیم که اگر پرونده هسته‌ای مشکل‌ساز شد و اگر تحریم‌های کمرشکن برای ملت مشکل‌آفرین شدند و اگر تحریم فروش نفت افشا گردید و به دشمن چراغ سبز دادند، همه زیرنظر و رهبری سازمان منافقین و افرادی که در داخل به آنها متصل هستند بوده است.
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربی تصریح کرد: وقتی خانواده‌های شهدای ۷ تیر با رهبر انقلاب دیدار داشتند، مقام معظم رهبری تاکید کردند که نباید حد نفاق فراموش شود و از این رو برحسب راهنمایی و پیشنهاد ایشان، هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی شکل گرفت.
وی گفت: هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، فرصت مغتنمی است تا برای افشای چهره طاغوت اعظم آمریکای جنایتکار با تشکیل جلسات و استفاده از منابر و موعظه‌ها قدم برداریم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: