کد خبر: 3820637
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸
گروه اجتماعی ــ مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: بیش از ۴ هزار زائر اولی محروم این استان امام رضایی شده و در قالب ۱۰۴ کاروان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.

بیش از ۴ هزار زائر اولی محروم آذربایجان غربی امام رضایی شدند

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبر نوروزنژاد، مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، اظهار کرد: با مساعدت آستان قدس رضوی ۴ هزار و ۳۶۸ زائر اولی محروم آذربایجان غربی در قالب ۱۰۴ کاروان به حرم مطهر رضوی مشرف شدند.
وی ادامه داد: کانون زائراولی دفتر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی، طی سه سال گذشته برنامه اعزام زائران زیارت‌اولی را به‌صورت جدی در دستور کار قرار داده و در این مدت ۴ هزار و ۳۶۸ زائر محروم زیارت اولی به مشهد مقدس مشرف شدند.
نوروزنژاد تصریح کرد: این زائران در قالب طرح کاروان‌های «مهر درخشان رضوی» با این پیش‌شرط که سن این افراد بالای ۴۰ سال، محرومیتشان محرز یا از آخرین سفرشان به مشهد ۱۰ سال گذشته باشد، به حرم منور رضوی مشرف می‌شوند.
وی خدمت به زائران و دوست‌داران رضوی در تمام کشور را افتخاری بزرگ برشمرد و یادآور شد: آستان قدس رضوی تسهیل شرایط زیارت مردم شریف ایران را سرلوحه امور قرار داده و تأمین تمام نیازهای زائران را مورد توجه قرار داده است.
مدیر نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: زائر اولی‌های مشهد مقدس یک وعده اطعام را در مهمانسرای امام رضا(ع) هستند و بقیه وعده‌های غذایی نیز از آشپزخانه واقع در محل اسکان این زائران تهیه می‌شود.
نوروزنژاد با اشاره به مدت‌زمان حضور زائراولی‌هایی که به مشهد مقدس اعزام شدند، گفت: مدت‌زمان اسکان این زائران ۳ روز است و محل اسکان آنها نیز در زائرشهر رضوی است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: