کد خبر: 3821398
تاریخ انتشار: ۰۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۳
گروه اجتماعی ــ دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی تأکید کرد: مبارزه با مواد مخدر امری فراگیر، اجتماعی و همگانی بوده که مشارکت همه‌جانبه افراد جامعه را می‌طلبد و نیاز است مردم در این زمینه به یاری دولت بپردازند و فرهنگ‌سازی لازم انجام شود.

مبارزه با مواد مخدر، مشارکت همه‌جانبه آحاد جامعه را می‌طلبد

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، مسعود خرم‌نیا، دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر آذربایجان غربی، صبح امروز، ۱ تیر ماه، در نشست خبری با اصحاب رسانه به‌مناسبت سالروز جهانی مبارزه با مواد مخدر، از کشف ۶۹۵ کیلوگرم انواع مخدر در استان طی سه ماهه نخست سال جاری خبر داد و اظهار کرد: این میزان نسبت به مدت زمان مشابه سال گذشته ۱۰ درصد افزایش داشته است.

وی ادامه داد: مبارزه با مواد مخدر امری فراگیر، اجتماعی و همگانی بوده که مشارکت همه‌جانبه افراد جامعه را می‌طلبد و نیاز است مردم در این زمینه به یاری دولت بپردازند و فرهنگ‌سازی لازم انجام شود.

خرم‌نیا با بیان اینکه طی سال گذشته ۷ هزار و ۷۴۳ کیلوگرم انواع مواد کشف شده بود، افزود: در این راستا ۴ هزار و ۴۰۷ قاچاقچی و توزیع‌کننده مواد مخدر دستگیر شده و ۱۱۰ باند تهیه و توزیع مواد مخدر نیز کشف و منهدم شده و تحویل مقامات قضایی گردیدند.

وی با اشاره به اینکه کشفیات سال ۹۷ نسبت به ۹۶ حدود ۹۶ درصد افزایش یافته است، گفت: در طول سه ماهه سال جاری هزار و ۱۴ قاچاقچی و توزیع‌کننده مواد مخدر دستیگر گردیده که بیانگر رشد ۱۰ درصدی کشفیات مواد مخدر در استان است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: