کد خبر: 3821637
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۰
گروه سیاست و اقتصاد ــ رئیس شورای قشر بسیج رسانه آذربایجان غربی با بیان اینکه نقش رسانه‌ها در عملیاتی کردن بیانات و مطالبات رهبری غیرقابل‌انکار است، افزود: امیدواریم با اتحاد و همدلی برای تحقق گام دوم انقلاب گام‌های ارزشمندی برداشته شود.

‌‌‌‌نقش بی‌بدیل رسانه‌ها در عملیاتی کردن مطالبات مقام معظم رهبریبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، یوسف حقدوست، رئیس شورای قشر بسیج رسانه آذربایجان غربی، ظهر امروز، ۲ تیر ماه، در دومین نشست فصلی بسیج و رسانه در گام دوم انقلاب، اظهار کرد: مقام معظم رهبری، مطبوعات را یک پدیده ضروری، لازم و اجتناب‌ناپذیر برای هر جامعه دانسته و سه وظیفه را برای رسانه‌ها قائل شده‌اند که عبارت از نقد و نظارت، اطلاع‌رسانی صادقانه و شفاف و طرح و تبادل آرا و افکار در جامعه است.

وی ادامه داد: رسانه‌ها در استان به تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری بسیار خوش درخشیده‌اند و در عرصه‌های ملی نیز در اولین حضور در جشنواره رسانه‌ای ابوذر، موفق شدند تا نام استان را به رتبه اول کشوری برسانند.

حقدوست افزود: در هفت بندی که در گام دوم انقلاب به آن اشاره شده که شامل علم و پژوهش، معنویت و اخلاق، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، استقلال و آزادی، عزت ملی و سبک زندگی است، نقش و ماموریت اصحاب رسانه در عملیاتی نمودن فرمایشات مقام معظم رهبری بسیار حائز اهمیت است.

وی تأکید کرد: تیزهوشی اصحاب رسانه در فراخوان اولین جشنواره رسانه‌ای ابوذر حاکی از همسویی و همدلی آنان با مطالبات مقام معظم رهبری است.

رئیس شورای قشر بسیج رسانه آذربایجان غربی یادآور شد: نقش رسانه‌ها در عملیاتی کردن بیانات و مطالبات رهبری غیرقابل‌انکار است که امیدواریم با اتحاد و همدلی برای تحقق گام دوم انقلاب گام‌های ارزشمندی برداشته شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: