کد خبر: 3822102
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۸ - ۲۰:۰۷
گروه اجتماعی - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی بر ضرورت برگزاری دوره‌های آموزشی برای آمرین به معروف و ناهیان از منکر و استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در جهت نهادینه‌سازی فرهنگ امر به‌معروف و نهی‌از منکر در جامعه تاکید کرد.

استفاده از ظرفیت سمن‌ها در نهادینه‌سازی فرهنگ امر به‌معروف و نهی‌از منکر

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، صبح امروز، ۳ تیر ماه، در جلسه ستاد امر به‌معروف و نهی‌از منکر استان، ضمن اشاره به ابلاغ دستورالعمل جدید ترویج فرهنگ عفاف و حجاب، از تمامی ادارات و دستگاه‌های اجرایی استان خواست در جهت ترویج، تبلیغ، معرفت‌افزایی و نهادینه‌سازی فرهنگ اصیل و متعالی ایرانی و اسلامی در حوزه حجاب و عفاف، برنامه‌ریزی و اقدام کنند.
مصطفوی با اشاره به بازرسی و ارزیابی عملکرد سالانه دستگاه‌ها در حوزه رعایت حقوق شهروندی و عفاف و حجاب افزود: دستگاه‌های برتر استانی در حوزه حقوق شهروندی و عفاف و حجاب هفته آینده معرفی خواهند شد.
وی بر ضرورت برگزاری دوره‌های آموزشی برای آمرین به معروف و ناهیان از منکر و استفاده از ظرفیت سازمان‌های مردم نهاد در جهت نهادینه سازی فرهنگ امر به‌معروف و نهی‌از منکر در جامعه تاکید کرد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: