کد خبر: 3836200
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۳
گروه اجتماعی ــ فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های موجود رسانه‌ای در امر به معروف و نهی از منکر حداکثر استفاده شود، گفت: برنامه‌های دهه امر به معروف و نهی از منکر فراگیر و اثربخش باشند.

بهره‌مندی از ظرفیت‌های رسانه‌ای در امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، مسعود خرم‌نیا، فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی، صبح امروز، ۲۸ مردادماه، در جلسه ستاد استانی احیای امر به معروف و نهی از منکر، اظهار کرد: هفته اول ماه محرم به نام هفته احیای امر به معروف و نهی از منکر نامگذاری شده و امسال با شعار «نهضت حسینی، مطالبه‌گری و مسئولیت اجتماعی» اجرا خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه برنامه‌های این هفته در سه مرحله برگزار خواهند شد، افزود: مرحله اول قبل از ورود به ماه محرم بوده تا وظایف مشخص شود، مرحله دوم دهه امر به معروف و نهی از منکر بوده و تاکید شده تا برنامه‌ها فراگیر و اثربخش باشند و ناظرانی نیز برای برنامه‌ها مشخص خواهند شد تا اثرگذاری برنامه‌ها را به‌صورت میدانی بررسی کنند و مرحله سوم نیز تهیه گزارش است.

خرم‌نیا ادامه داد: ۱۱ سازمان و نهاد با ۳۲ عنوان وظیفه برنامه‌های خود را در این دهه اجرا خواهند کرد که شامل دادگستری، سپاه، نیروی انتظامی، تبلیغات اسلامی، فرهنگ و ارشاد، صداوسیما، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، ستاد برگزاری نماز جمعه، شهرداری و شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه هستند.

وی با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت‌های موجود رسانه‌ای در این برنامه حداکثر استفاده شود، تصریح کرد: نمایشگاهی نیز با محوریت امر به معروف و نهی از منکر در این هفته برگزار خواهد شد و نیاز است تمامی دستگاه‌ها در برپایی این نمایشگاه کمک کنند.

فرمانده انتظامی آذربایجان‌غربی یادآور شد: ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان همانند خود این فریضه، بسیار مظلوم واقع شده و از نظر مکان موقعیت و ظرفیت مناسبی ندارد و نیاز است یک ساختمان مناسب برای این ستاد درنظر گرفته شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: