کد خبر: 3533138
تاریخ انتشار: ۰۵ مهر ۱۳۹۵ - ۱۲:۳۱
سعادت:
گروه اجتماعی: استاندار آذربایجان غربی گفت: بنیاد برکت در راستای محرومیت‌زدایی در استان 90 مدرسه در این منطقه احداث و تحویل آموزش و پرورش داده است.
به گزارش خبرگزاری بین المللی قرآن (ایکنا) از آذربایجان غربی ، قربانعلی سعادت، استاندار آذربایجان غربی روز گذشته در آیین بهره‌برداری از مدارس احداثی توسط بنیاد برکت در آذربایجان غربی افزود: این بنیاد 30 کلاس درس نیز در حال احداث در استان دارد.

 وی گفت: بنیاد برکت امروز 43 کلاس درس در مساحتی بیش از سه هزار متر مربع آماده بهره برداری کرده است. چهار مدرسه نیز علاوه بر طرح های بنیاد برکت با 36 کلاس در نقاط مختلف استان به بهره برداری رسید. آذربایجان غربی از نظر امنیت و آسایش در مقایسه با استانهای همجوار همسایگان خارجی اطراف خود در امنیت کاملی به سر می برد.

سعادت افزود: امید است که در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی در کشور که گسترش عدالت یکی از بخش های آن است نسبت به رعایت عدالت در مورد استان اذربایجان غربی نیز توجه خاصی شود.

وی با بیان اینکه آذربایجان غربی هم اکنون پنج هزار کلاس درس در استان نیاز دارد، گفت: علاوه بر این نیاز هم اکنون دو هزار کلاس استان ما کانکسی است.

مدارس بنیاد برکت در استان آذربایجان غربی به صورت همزمان و با ویدئو کنفرانس با حضور رئیس دفتر رهبرمعظم انقلاب آیت الله گلپایگانی، وزیر آموزش و پرورش و رئیس ستاد اجرایی فرمان امام (ره) همراه با 200 مدرسه در سایر استانهای کشور به بهره برداری رسید.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: