کد خبر: 3740682
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
همزمان با هفته دولت؛
گروه اجتماعی - فرماندار شهرستان ماکو گفت: امسال همزمان با هفته دولت بیش از 18 طرح عمرانی، تولیدی، خدماتی و کشاورزی با اعتباری بالغ بر 360 میلیارد ریال در شهرستان ماکو کلنگ‌زنی، افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.

بهره‌برداری از 18 طرح عمرانی، تولیدی، خدماتی و کشاورزی در ماکو

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، شاهین علیزاده فرماندار ماکو ظهر دیروز 30 مردادماه در نشست خبری با اصحاب رسانه مستقر در شهرستان ماکو با بیان اینکه دولت علیرغم محدودیت های مالی همه ی تلاش خود را در راستای ارائه خدمات مطلوب و در خور شان مردم به کار بسته است گفت : لیاقت و شایستگی ملت شریف ایران اسلامی بیش از این است و دولت در این خصوص اهتمام جدی دارد . 

وی گاز رسانی به 8 روستای محمدکندی ، دانالو، تازه کند ، میلان، حسوشیری، شاطر، محمد آباد و تخته دوزی بخش مرکزی و بازرگان را با اعتباری حدود 67 میلیارد ریال و بهره مندی 334 خانوار از نعمت گاز طبیعی را از جمله طرحهای مهم قابل افتتاح در هفته دولت عنوان نمود . 

فرماندار ماکو با بیان اینکه در این هفته بهره برداری از 7 طرح تولیدی، کشاورزی و صنعتی با سرمایه گذاری بیش از 270 میلیارد ریال آغاز خواهد شد افزود: با بهره برداری از این طرحها برای 140 نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد خواهد شد . 

علیزاده در ادامه خاطر نشان کرد: در این هفته مدرسه 12 کلاسه بعثت - 90 واحد مسکن روستایی – مرکز روستایی و زیست پزشک قره تپه نیز با اعتباری بالغ بر 50 میلیارد ریال افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

وی در خصوص طرحهای عمران وتوسعه روستایی نیز افزود: لایروبی قنات، آسفالت معابر روستایی، لکه گیری و آسفالت راههای روستایی ، آبرسانی و بهسازی ایل راهها از جمله طرحهایی است که در این هفته مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: