کد خبر: 3778069
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۲
گروه سیاست و اقتصاد-مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو تصریح کرد: ائمه جمعه و روحانیون با اطلاع‌رسانی از خدمات دولت، با هجمه‌های تبلیغاتی دشمنان مقابله کنند.

نقش تاثیرگذار روحانیون در مقابله با هجمه‌های تبلیغاتی دشمنان

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، غلامرضا سلیمانی، مدیرعامل منطقه آزاد ماکو، ظهر امروز، 12 دی ماه، در نشست با ائمه جمعه، علما و روحانیون شهرستان‌های ماکو، شوط و پلدشت از آنان خواست با اطلاع‌رسانی از خدمات دولت در منطقه با هجمه‌های تبلیغاتی دشمنان مقابله کنند.
وی با اشاره به اینکه افزایش امید، اعتماد عمومی و اجتماعی در مردم توسط نخبگان جامعه بویژه روحانیون ضروری است، افزود: در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی ایران، دشمنان سعی در تضعیف نظام و اقدامات صورت گرفته در سایه این انقلاب هستند، لذا باید با بیان اقدامات صورت گرفته برنامه‌ها و چشم‌انداز توسعه منطقه در اذهان عمومی، امید را در جامعه افزایش داد.
سلیمانی، ارتباط مستمر روحانیون با سازمان منطقه آزاد ماکو و مشاوره با آنان در جهت توسعه فرهنگی و اجتماعی جامعه را خواستار شد و ادامه داد: باید شرایطی را فراهم کنیم تا از فرصت‌ها، امکانات و تولیدات داخل کشور و استان در بخش‌های مختلف به نحو مطلوب بهره و در رفع مشکلات آن کوشا باشیم.
وی اظهار کرد: هرچند ایراد و انتقاداتی به عملکرد برخی از کارگزاران وارد است، ولی با این وجود اقدامات ارزشمندی هم در طول این سال‌ها توسط دولت در منطقه آزاد ماکو انجام و در حال انجام است و بزودی شاهد بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام عمرانی منطقه خواهیم بود.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد ماکو با اشاره به اینکه برنامه‌های توسعه‌ای تدوین شده برای توسعه منطقه، با پشتوانه مهندسی فرهنگی بوده است، گفت: از این پس تحولات منطقه و اقدامات و برنامه‌های سازمان بصورت بولتن هفتگی در اختیار ائمه جمعه منطقه آزاد ماکو قرار می‌گیرد.
شایان ذکر است؛ در این نشست امام جمعه‌های شهرستان‌های ماکو، شوط و پلدشت با اعلام آمادگی برای همکاری با سازمان منطقه آزاد ماکو به بیان دیدگاه‌ها و برنامه‌های خود پرداخته و بر لزوم ارائه گزارش اقدامات ۴۰ ساله نظام جمهوری اسلامی در آستانه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تاکید کردند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: