کد خبر: 3802444
تاریخ انتشار: ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
گروه اجتماعی - رئیس جمعیت هلال احمر ماکو با اشاره به اینکه محموله کمک‌های مردمی ماکو برای سیل‌زدگان کشور ارسال شده است، گفت: ارزش کالاهای جمع‌آوری شده بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان است که این اقلام و کمک‌ها در قالب سه کامیون به مناطق سیل‌زده ارسال شد.

ارسال کمک‌های مردمی منطقه آزاد ماکو برای سیل‌زدگان کشور

سجاد اسماعیل‌زاده، رئیس جمعیت هلال احمر ماکو، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی گفت: با توجه به وقوع سیلاب در برخی مناطق کشور و نیاز هموطنان به مواد غذایی و کمک‌های بشردوستانه، ارزش کالاهای جمع‌آوری شده بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان است که این اقلام و کمک‌ها در قالب سه کامیون به مناطق سیل‌زده ارسال شد.
وی از مردم نوع‌دوست ماکو درخواست کرد با توجه به ادامه‌دار بودن روند خدمات‌رسانی به سیل‌زدگان کمک‌های نقدی و غیرنقدی خود را به مراکز و پایگاه‌های هلال احمر ارائه کنند.
رئیس جمعیت هلال احمر ماکو با تاکید بر اینکه اجناسی به ارزش ۲۵ میلیون تومان از سوی منطقه آزاد تجاری صنعتی ماکو، ۳۵ میلیون تومان از سوی اصناف و بازاریان ماکو و ۴۰ میلیون تومان توسط طلافروشان و صرافان با کمک هلال احمر جمع‌آوری شده است.
اسماعیل‌زاده، پوشک بچه، لوازم بهداشتی، آب معدنی، دستمال کاغذی، نان و کنسرو را اجناس دربرگرفته در این محموله ارسالی یاد کرد و گفت: این اجناس طی ۱۰ روز در دو ایستگاه هلال احمر ماکو جمع‌آوری شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: