کد خبر: 3811455
تاریخ انتشار: ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۱
گروه فرهنگی ــ مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی از تشکیل پارلمان مشورتی زنان استان خبر داد و گفت: این پارلمان به‌عنوان یکی از ابزارهای تحقق افزایش مشارکت زنان در دستیابی به توسعه پایدار و متوازن و بازوی مشورتی دفتر بانوان و خانواده در جهت اجماع نظر مسئولانه در حوزه تصمیم‌گیری‌های منطقه‌ای و محلی خواهد بود.

تشکیل پارلمان مشورتی زنان در آذربایجان غربی

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، اولین نشست تخصصی مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی، صبح امروز، 24 اردیبهشت ماه، با مشاورین و کارشناسان امور بانوان فرمانداری‌های شهرستان‌های استان به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد.
پریسا علیلو، مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری آذربایجان غربی، در این نشست برنامه‌ها و اولویت‌های دفاتر امور بانوان و خانواده استانداری در سال ۹۸ را در سه هدف کلی تقویت و تحکیم نهاد خانواده و ارتقای سطح سلامت، زمینه‌سازی برای نقش‌آفرینی زنان در اجتماع و توسعه مشارکت اقتصادی، اجتماعی و سیاسی زنان و راهبری و هدایت و پایش عملکرد عنوان کرد.
وی ادامه داد: شعار رونق تولید تحکیم خانواده و توسعه پایدارمحور، سیاست‌ها و برنامه‌های سال ۹۸ دفاتر امور بانوان و خانواده است و باید تلاش کنیم تا خروجی‌های مطلوبی در جهت تحقق اهداف و برنامه‌های سال رونق تولید داشته باشیم.
علیلو از تشکیل پارلمان مشورتی زنان استان نیز خبر داد و خاطرنشان کرد: این پارلمان به‌عنوان یکی از ابزارهای تحقق افزایش مشارکت زنان در دستیابی به توسعه پایدار و متوازن و بازوی مشورتی دفتر بانوان و خانواده در جهت اجماع نظر مسئولانه در حوزه تصمیم‌گیری‌های منطقه‌ای و محلی خواهد بود.
گفتنی است، وی در رابطه با شیوه تشکیل این پارلمان در شهرستان‌ها توضیحات لازم ارائه نمود و به سوالات و ابهامات کارشناسان پاسخ داد، در پایان جلسه مسائل و مشکلات دفاتر بانوان تمامی شهرستان‌ها طرح و بررسی شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: