کد خبر: 3812194
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
گروه فرهنگی - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به اینکه مرحوم حجت‌الاسلام شیخ غلامرضا حسنی به‌عنوان یک الگو در تاریخ آذربایجان مطرح است، گفت: مسئولان فرهنگی باید با برگزاری نمایشگاه مختص عکس‌ها و مصاحبه‌های حجت‌الاسلام حسنی، نسل حاضر را با مجاهدت‌های آن مرحوم آشنا کنند.

مسئولان فرهنگی، جوانان را با مجاهدت های حجت‌الاسلام حسنی آشنا کنند

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، علی مصطفوی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، صبح امروز، ۲۶ اردیبهشت ماه، در جلسه هماهنگی سالگرد ارتحال حجت‌الاسلام حسنی افزود: مرحوم حسنی در خاطره مردم آذربایجان حک شده است و مردم مجهادت‌های آن مجهاد نستوه را فراموش نمی‌کنند.
وی با اشاره به زمان برگزاری سالگرد ارتحال مرحوم حسنی، ادامه داد: 2 خرداد 1398 مصادف با روز پنجشنبه مراسم سالگرد ارتحال مجاد نستوه شیخ غلامرضا حسنی بر سر مزار آن مرحوم برگزار می‌شود.
وی تصریح کرد: این مراسم از ساعت 18.30 تا 20 با سخنرانی سردار اوصانلو و حجت‌الاسلام‌والمسلمین سلامتی و با حضور مسئولان استانی برگزار می‌شود.
وی بیان کرد: مسئولان فرهنگی باید با برگزاری نمایشگاه مختص عکس‌ها و مصاحبه‌های حجت‌الاسلام حسنی، نسل حاضر را با مجاهدت‌های آن مرحوم آشنا کنند.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: باید به پاس مجاهدت‌ها و خدمات بی‌شائبه چندین ساله ایشان مراسم ارتحال آن مرحوم باعظمت برگزار شود و این امر قدرشناسی مردم آذربایجان را نشان می‌دهد.
مصطفوی اظهار کرد: مسئولان استانی باید با برگزاری مناسب و باعظمت مراسم سالگرد ارتحال مرحوم حسنی به پاس زحمات آن مرحوم ادای دین کنند.
گفتنی است، مرحوم حجت‌الاسلام غلامرضا حسنی شامگاه دوشنبه، 31 اردیبهشت 1397 در 91 سالگی دار فانی را وداع گفت.
وی نماینده پیشین ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه و قبل از آن نماینده مردم این شهر در اولین دوره مجلس شورای اسلامی بود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: