کد خبر: 3813295
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۶
گروه اجتماعی - مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی گفت: کانون خادمیاران سلامت نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی از ابتدای سال ۹۸ تاکنون خدمات بهداشتی و درمانی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال برای افراد بی‌بضاعت هزینه کرده است.

ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال توسط کانون خادمیاران رضوی سلامت آذربایجان غربی

حجت‌الاسلام‌والمسلمین اکبر نوروزنژاد، مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، با بیان اینکه کانون سلامت در مناطق محروم می‌تواند با خدمات‌رسانی به نیازمندان گام مؤثری در جهت محرومیت‌زدایی از اقشار ضعیف بردارد، اظهار کرد: کانون خادمیاران سلامت نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی از ابتدای سال ۹۸ تاکنون خدمات بهداشتی و درمانی به ارزش ۵۰۰ میلیون ریال برای افراد بی‌بضاعت هزینه کرده است.
وی بیان کرد: ۴۵۰ نفر بی‌بضاعت که از این تعداد ۱۵۰ نفر آقا و ۳۰۰ نفر خانم را شامل می‌شود، به‌صورت رایگان توسط کانون خادمیاران سلامت نمایندگی آستان قدس رضوی آذربایجان غربی در مناطق محروم و حاشیه شهر حاجی‌پیرلو، مسجد حضرت ابوالفضل واقع در خیابان ابوذر و مسجد خاتم واقع در خیابان حکیم نظامی ویزیت شدند.
مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در آذربایجان غربی با اشاره به افراد معرفی‌شده توسط کانون خادمیاران سلامت تصریح کرد: تعداد ۴۰ نفر که از این میان ۲۰ نفر آقا و ۲۰ نفر خانم را شامل می‌شود، توسط کانون خادمیاران سلامت به پزشکان متخصص، بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، دندانپزشکی و داروخانه‌ها معرفی شده‌اند.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین نوروزنژاد اظهار کرد: دو نفر بیمار سرطانی به جهت تأمین و پرداخت کمک‌هزینه دارویی به ارزش ۵ میلیون ریال به موسسه خیریه امدادگران عاشورا معرفی شدند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: