کد خبر: 3815374
تاریخ انتشار: ۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۹:۳۸
گروه اجتماعی - نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه باید از امکانات به‌روز و تکنولوژی در راستای امر به معروف و نهی از منکر استفاده شود، گفت: اگر تذکر لسانی واقعا در جامعه وجود داشته باشد، این میزان از فساد عالمگیر نمی‌شود و مسئولان باید آغازکننده این امر باشند.

لزوم بهره‌گیری از تکنولوژی در امر به معروف و نهی از منکر

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، نادر قاضی‌پور، نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، صبح امروز، ۷ خرداد ماه، در در مانور بزرگ تذکر لسانی امر به معروف و نهی از منکر، اظهار کرد:
تذکر لسانی امر به معروف و نهی از منکر به یک اصل فراموش شده در کشور تبدیل شده است.
وی با تاکید بر اینکه خودرو، حریم خصوصی نبوده و در قانون نیز اعلام شده که بی‌حجابی، جرم مشهود است، خاطرنشان کرد: در صورت مشاهده چنین جرم مشهودی باید ماموران نیروی انتظامی عکس بگیرید، تا مستند شود.
قاضی‌پور با اشاره به اینکه باید از امکانات به‌روز و تکنولوژی در راستای امر به معروف و نهی از منکر استفاده شود، ادامه داد: اگر تدکر لسانی واقعا در جامعه وجود داشته باشد، این میزان از فساد عالمگیر نمی‌شود و مسئولان باید آغازکننده این امر باشند.
نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: اسلام، دین اکمل بوده و تشیع نیز کامل‌ترین است، ما در اسلام مچ‌گیری نداریم، بلکه پیشگیری داریم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: