کد خبر: 3819666
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۲
رمضان ۹۸ صورت گرفت؛
گروه اجتماعی ــ معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان غربی از اطعام ۱۳۲ هزار مددجوی تحت پوشش این نهاد در ماه رمضان سال جاری خبر داد و گفت: تعداد مددجویان اطعام شده نسبت به ماه مبارک رمضان سال گذشته ۵۷ درصد افزایش داشته است.

رشد 75 درصدی اطعام مددجویان کمیته امداد آذربایجان غربی

جهانبخش رضایی، معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌ غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، اظهار کرد: در ماه مبارک رمضان، بیش از ۱۳۲ هزار نفر از مددجویان آذربایجان ‌غربی از طریق غذای گرم و سبد های کالا اطعام شده‌اند.

وی با تأکید بر اهتمام کمیته امداد آذربایجان‌ غربی در اطعام مددجویان و نیازمندان، ادامه داد: افطاری و اطعام مددجویان تحت حمایت این نهاد در تمام ایام ماه مبارک رمضان صورت پذیرفته است.

معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد آذربایجان‌ غربی خاطرنشان کرد: تعداد مددجویان اطعام شده نسبت به ماه مبارک رمضان سال گذشته ۵۷ درصد افزایش داشته و به‌منظور اطعام این تعداد مددجو، بیش از ۵ میلیارد تومان از طریق مساعدت‌های استاندار، سازمان‌ها و خیران نیک‌اندیش هزینه شده است.

رضایی با اشاره به تلاش کمیته امداد در راستای حامی‌یابی در ماه مبارک رمضان، اظهار کرد: این نهاد در ماه رمضان، نزدیک به یک‌هزار و ۵۰۰ نفر برای حمایت از ایتام و فرزندان محسنین تحت حمایت این نهاد حامی‌یابی کرده است.

انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: