کد خبر: 3820951
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
گروه سیاست و اقتصاد - فرمانده سپاه ماکو تاکید کرد: اگر اقتصاد ضعیف باشد، فرهنگ نیز تنزل پیدا کرده و باعث ضعف فرهنگ می‌شود و ضعف فرهنگ نیز باعث افزایش ضد ارزش‌ها خواهد شد.

ضعف اقتصاد، تنزل فرهنگ کشور را به‌دنبال دارد

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سیدمهدی غفاری، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو، صبح امروز، ۳۰ خرداد ماه، در جلسه مجمع شهرستانی بسیجیان که جهت بررسی مسائل و مشکلات اساسی شهرستان و تعیین اولویت‌ها در محل سپاه ماکو برگزار شد، بر لزوم بهره‌مندی صحیح از ظرفیت‌ها و تخصص افراد نخبه بسیجی در جهت حل مشکلات جامعه تاکید کرد.
وی افزود: اگر تضمین خرید محصولات باشد، مردم تشویق به تولید و رونق کشاورزی خواهند بود و این مسئله بر سطح معیشت مردم تاثیرگذار خواهد شد، لذا باید این بحث نیز از سوی نخبگان توجه شود.
فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ماکو در خصوص کارکردهای فضای مجازی خاطرنشان کرد: فضای مجازی دریایی از اطلاعات است و ما باید هادی این اطلاعات باشیم تا افکار صحیح اسلام ایرانی که همان اسلام ناب محمدی است به دنیا مخابره شود.
وی با بیان اینکه مسائل فرهنگی در جامعه به شدت ضعیف شده است، گفت: باید توجه داشت که چشم و هم‌چشمی، گرانی و بدحجابی درحال افزایش است، خانواده‌ها باید فرهنگ ایثار و شهادت را ترویج دهند، چراکه امروز تنها کشوری که در مقابل نظام استکباری و سلطه جهانی ایستاده، ایران اسلامی بوده و این همان انگیزه الهی و دینی است.
غفاری تاکید کرد: اگر اقتصاد ضعیف باشد، فرهنگ نیز تنزل پیدا کرده و باعث ضعف فرهنگ می‌شود و ضعف فرهنگ نیز باعث افزایش ضد ارزش‌ها خواهد شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: