کد خبر: 3822386
تاریخ انتشار: ۰۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۲
گروه سیاست و اقتصاد - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران امروز به یک جزیره امن و بازیگری قدرتمند در منطقه و جهان تبدیل شده و حتی دشمنان نظام نیز به این صلابت و اقتدار جمهوری اسلامی اعتراف می‌کنند.

ایران به جزیره امن و قدرمند در جهان تبدیل شده است

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری آذربایجان غربی، علی مصطفوی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، صبح امروز، ۴ تیر ماه، در جلسه ستاد هماهنگی اردوهای راهیان نور استان اظهار کرد: آذربایجان غربی همواره سنگری مستحکم برای کشور بوده و مردمان غیور این استان همچنان با عزمی راسخ و اراده ای استوار در صحنه دفاع و صیانت از ارزش‌ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی حضور دارند.
وی وجود امنیت را نعمتی بزرگی برای کشور دانست و افزود: جمهوری اسلامی ایران امروز به یک جزیره امن و بازیگری قدرتمند در منطقه و جهان تبدیل شده و حتی دشمنان نظام نیز به این صلابت و اقتدار جمهوری اسلامی اعتراف می‌کنند.
مصطفوی ادامه داد: امروز ایران تنها کشوری است که در آن جایی برای نفس کشیدن استکبار وجود ندارد، بی‌تردید این افتخار و عزت را مدیون خون پاک شهدا و رشادت‌های رزمندگان هستیم.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار خاطرنشان کرد: در برهه کنونی ما به‌عنوان وارثان شهدا وظیفه سنگینی برعهده داریم و همه باید دست به دست هم دهیم تا این فرهنگ ایثار و شهادت به نسل‌های آینده نیز منتقل شود.
مصطفوی تصریح کرد: برگزاری اردوهای راهیان نور به‌عنوان یک عملیات بزرگ فرهنگی تاثیر زیادی در ترویج و انتقال فرهنگ ایثار و شهادت به جوانان و نسل‌های آینده دارد، لذا همه دستگاه‌ها باید در جهت هرچه باشکوهتر برگزار شدن این اردوها اهتمام ویژه داشته باشند.
لازم به ذکر است، در ادامه این جلسه ضمن ارائه گزارشی از روند برگزاری اردوهای راهیان نور استان در سال گذشته، وظایف و تکالیف دستگاه‌های استانی در ستاد راهیان نور استان برای سال جاری نیز مشخص و تبیین شد.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: