کد خبر: 3828132
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۲
گروه سیاست و اقتصاد - استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه مبارزه با فساد، افزایش اعتماد ملی را به‌همراه دارد، تصریح کرد: امروز به جهت اخبار گوناگونی که از اختلاس و رانت‌خواری در جامعه منتشر می‌شود، وضعیت اعتماد عمومی مردم خدشه‌دار شده است.

مبارزه با فساد، افزایش اعتماد ملی را به‌دنبال دارد

به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، محمدمهدی شهریاری، استاندار آذربایجان غربی، صبح امروز، ۲۷ تیر ماه، در سومین جلسه شورای اداری استان که با حضور رئیس دیوان محاسبات کشور در محل استانداری آذربایجان غربی برگزار شد، اظهار کرد: امروز به جهت اخبار گوناگونی که از اختلاس و رانت‌خواری در جامعه منتشر می‌شود، وضعیت اعتماد عمومی مردم خدشه‌دار شده و یکی از راهکارهای افزایش اعتماد ملی به خدمتگزاران نظام، مبارزه با فساد است.

وی با اشاره به لزوم حفظ وحدت و همکاری برای بهبود شاخص‌های توسعه‌ای استان خاطرنشان کرد: رمز غلبه بر عقب ماندگی استان، حفظ وحدت، مبارزه با فساد، همکاری‌های بین‌بخشی و جدیت و پیگیری است.

شهریاری ادامه داد: نشانه‌های خوبی درخصوص بهبود شاخص‌های توسعه‌‌ای استان شکل گرفته که نویدبخش روزهای خوبی برای استان است.

وی با تقدیر از تلاش مدیران در راستای اجرای سیاست‌های دولت، اتمام برخی پروژه‌های مهم استان از جمله تونل زاب به‌منظور احیای دریاچه ارومیه را مورد اشاره قرار داد و افزود: با توجه به قول مساعدتی که برنامه و بودجه داده است، امسال از منابع مختلف ۵۰۰ میلیارد تومان برای اتمام این پروژه اختصاص می‌یابد که با تحقق این امر اوایل سال آینده این پروژه به بهره‌برداری خواهد رسید.

استاندار آذربایجان غربی با اشاره به گزارش دیوان محاسبات مبنی بر معضل تغییر کاربری در استان یادآور شد: متاسفانه زمین‌خواری یکی از معضلات استان به‌شمار می‌رود و در این راستا با ورود جدی که انجام گرفته پرونده‌هایی تشکیل شده است و دستگاه‌های نظارتی باید در این زمینه قاطعانه‌تر عمل کنند.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: