کد خبر: 3842926
تاریخ انتشار: ۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۲:۱۹
گروه اجتماعی - دبیر سازمان مردم‌نهاد بانی مهر گفت: از زمان آغاز فعالیت‌های بانی مهر تاکنون دو برنامه با عنوان جشن مهربانی ۱ و ۲ را برگزار کرده‌ایم و درنظر داریم تا بازارچه مهربانی را نیز به نفع دانش‌آموزان مناطق محروم و کم‌برخوردار اجرا نماییم.

برگزاری جشن مهربانی ۳ در ارومیه/بانی مهر شویم

محراب عالمی، دبیر سازمان مردم‌نهاد بانی مهر، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌غربی، با اشاره به اینکه این سازمان فعالیت خود را از دو سال قبل آغاز نموده است، اظهار کرد: بانی مهر فعالیت رسمی خود را از سال ۹۸ آغاز کرده و بر پایه فعالیت‌های بشردوستانه و خیرخواهانه تاسیس شده است.

وی ادامه داد: از زمان آغاز فعالیت‌های بانی مهر تاکنون دو برنامه با عنوان جشن مهربانی ۱ و ۲ را برگزار کرده‌ایم و درنظر داریم تا بازارچه مهربانی را نیز به نفع دانش‌آموزان مناطق محروم و کم‌برخوردار اجرا نماییم.

عالمی با اشاره به اینکه برای ۱۵۰ دانش‌آموز این مناطق لوازم‌التحریر مدرسه را تهیه کرده‌اند، خاطرنشان کرد: خانواده‌ها و دانش‌آموزان نیازمند را در ابتدا شناسایی کرده و سپس بر مبنای نیاز اقدام به تهیه اقلام موردنیاز آنان می‌کنیم.

وی یادآور شد: امسال نیز درنظر داریم تا برای همان تعداد دانش‌آموزانی که از قبل شناسایی شده بودند، لوازم‌التحریر آماده نموده و در مجموع برای بیش از ۲۰۰ دانش‌آموز وسایل موردنیاز مدرسه را تهیه کنیم.

دبیر سازمان مردم‌نهاد بانی مهر با اشاره به اینکه حمایت‌های مادی مسئولان از فعالیت‌ها کم است، تصریح کرد: خوشبختانه هنرمندان یکی از حامیان اصلی فعالیت‌های خیرخواهانه بوده و همواره در این راه قدم برمی‌دارند.

وی افزود: درحال‌حاضر ۳۰ خانواده نیازمند تحت پوشش بانی مهر هستند که به‌صورت ماهانه و یا هر دو ماه یک بار اقدام به تهیه و تحویل جیره غذایی برای آنان می‌کنیم و بیش از ۷۰ نفر به‌صورت داوطلبانه در این سازمان فعالیت دارند.

عالمی بیان کرد: بازارچه بانی مهر در نمایشگاه پاییزه ارومیه نیز با حمایت اداره‌کل ورزش و جوانان استان از ۲۴ الی ۲۹ شهریورماه به‌نفع دانش‌آموزان مناطق کم‌برخوردار دایر است.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: