کد خبر: 3843048
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱
گروه فرهنگی ــ مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی، گفت: ۳۷۵ نفر از آذربایجان‌غربی در سایت بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در سه بخش دختران و پسران ۱۲ تا ۱۸ سال،‌ زنان و مردان ۱۸ سال به بالا و پدربزرگ و مادربزرگ‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.

ثبت‌نام ۳۷۵ نفر از آذربایجان‌غربی در جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی

جواد زاهدی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: ۳۷۵ نفر از آذربایجان‌غربی در سایت بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در سه بخش دختران و پسران ۱۲ تا ۱۸ سال،‌ زنان و مردان ۱۸ سال به بالا و پدربزرگ و مادربزرگ‌ها ثبت‌نام کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه از ۳۷۵ نفر بیش از ۲۰۰ نفر در بخش صحنه‌ای جشنواره ثبت‌نام کرده‌اند، خاطرنشان کرد: با انتشار فراخوان بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی در تیرماه سال جاری، از سوی دبیرخانه مرکزی جشنواره روز ۱۷ شهریور به‌عنوان آخرین فرصت ثبت‌نام قصه‌گویان در بخش صحنه‌ای درنظر گرفته شده بود که به‌دلیل استقبال علاقه‌مندان تا ۲۴ شهریورماه تمدید شد.

زاهدی ادامه داد: علاقه‌مندان برای شرکت در بخش ۹۰ ثانیه‌ای تا ۱۰ مهرماه و بخش مقالات تا ۳۰ مهرماه فرصت دارند تا در سایت جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir ثبت‌نام کنند.

وی بیان کرد: بخش کتابخانه‌ای یا شهرستانی این جشنواره از ۱۵ مرداد در مراکز کانون استان برگزار شد و در ۳ شهریورماه با شناخت نفرات برتر پایان یافت که نفرات برگزیده این مرحله در روزهای ۲۰ و ۲۱ مهرماه سال جاری در مرحله استانی و در منطقه آزاد ماکو به قصه‌گویی می‌پردازند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان‌غربی بیان کرد: ارومیه، میزبان مرحله منطقه‌ای بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی خواهد بود که طی روزهای ۲۵ و ۲۶ آبان با حضور قصه‌گویان ۵ استان آذربایجان‌غربی، آذربایجان‌شرقی، اردبیل، زنجان و قزوین برگزار می‌شود.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: