کد خبر: 3843424
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۲
گروه سیاست و اقتصاد ــ امام جمعه نوشین‌شهر گفت: حرکت خزنده فرهنگی در برخی از معابر درحال آغاز است و حذف کلمه شهید از برخی کوچه و خیابان‌ها نشان‌دهنده آغاز این حرکت ضدفرهنگی بوده و ما باید بدانیم امنیتی که در کشور جاری و ساری است و تمام امکاناتی که اکنون در اختیار داریم، همه آنها را مدیون خون شهدا هستیم.

حذف نام شهدا از معابر حرکتی ضدفرهنگی است

به گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد خان‌بابایی، امام جمعه نوشین‌شهر، ظهر امروز، ۲۹ شهریور ماه، در خطبه‌های این هفته نماز جمعه نوشین‌شهر اظهار کرد: جوانان باید خاطرات شهدا را مطالعه کنند و مسئولان نیز وظیفه دارند تا ارزش‌های دفاع مقدس را به‌وسیله محصولات و برنامه‌های فرهنگی به نسل‌های آینده انتقال دهند تا جوانان بدانند که شهدا برای نظم و امنیت کشور جان خود را فدا کرده‌اند.

وی افزود: حضور ریاست جمهوری در اجلاس سالیانه آمریکا فرصتی است تا بتواند از مواضع قاطع نظام اسلامی در مجامع بین‌المللی دفاع کند و سیاست تنش‌زای آمریکا را تشریح نموده و سیاست‌های ظالمانه آمریکا و غرب در مقابل ایران را آشکار نماید و تحریم‌های ظالمانه غرب و آمریکا را یادآوری نمایند و به جهانیان بقبولاند که ما با مقاومت پیروز شده و با تحریم ها متوقف نشده‌ایم و رشد ما در تمام زمینه‌ها افزایش خواهد یافت.

امام جمعه نوشین‌شهر ادامه داد: امکانات امنیتی آمریکا در عربستان سعودی نتوانست امنیت نفت عربستان را تامین کند و آمریکا در مقابل خون مردم مظلوم یمن سیاست سکوت اتخاذ کرده است.

وی تصریح کرد: ریاست جمهوری باید در مقابل سیاست‌های خصمانه آمریکا سخنرانی کند و مقام معظم رهبری بارها در سخنرانی‌های اخیر خود هم به رئیس جمهور و هم به وزیر خارجه تاکید نمودند که در حاشیه اجلاس سالانه سازمان ملل و نه هیچ‌جای دیگر حق ملاقات و مذاکره با مقامات آمریکایی را ندارند، چراکه تا آمریکا از رفتار گذشته‌اش توبه نکند، ما با آنها حاضر به گفتگو نیستیم.

خانبابایی بیان کرد: حرکت خزنده فرهنگی در برخی از معابر درحال آغاز است و حذف کلمه شهید از برخی کوچه و خیابان‌ها نشان‌دهنده آغاز این حرکت ضدفرهنگی بوده و ما باید بدانیم امنیتی که در کشور جاری و ساری است و تمام امکاناتی که اکنون در اختیار داریم، همه آنها را مدیون خون شهدا هستیم و باید قدردان خون شهدا باشیم.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: