کد خبر: 3856788
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۸
از سوی انتشارات جهاددانشگاهی آذربایجان‌غربی؛
گروه فرهنگی ــ کتاب داروهای ژنریک دامپزشکی ایران از سوی انتشارات جهاددانشگاهی آذربایجان‌غربی به چاپ چهارم رسید.

کتاب داروهای ژنریک دامپزشکی ایران به چاپ چهارم رسید

به گزارش ایکنا ازآذربایجان‌غربی، این کتاب از سوی انتشارات جهاددانشگاهی آذربایجان‌غربی، و به تالیف دکتر سیامک علیزاده از اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد ارومیه به مرحله تجدید چاپ چهارم رسیده است.

در این کتاب اطلاعات جامعی در مورد هر یک از داروها، واکسن‌ها، ضدعفونی کننده‌ها، آنزیمها و مکمل‌های غذایی دام و طیور آورده شده است تا متولیان حرفه دامپزشکی با اطلاعات جامع و دید وسیع از علوم دارویی به وظیفه خود نائل آیند.

این کتاب می‌تواند به‌عنوان راهنمای تخصصی پاسخگوی حداقل نیازهای ارتباطی در بین صاحبان مشاغل حرفه‌ای دامپزشکی، اساتید و دانشجویان دامپزشکی و علوم وابسته به دامپزشکی از جمله صنایع دارویی، صنایع مرغداری، دامداری، علوم ازمایشگاهی و غیره باشد.پ

دسته داروی، اشکال دارویی، مکانیسم اثر، فارماکوکینگ، موارد مصرف، مقدار و روش مصرف، موارد منع مصرف، تداخل دارویی، عوارض جانبی، زمان پرهیز از مصرف و شرایط نگهداری و احتیاطات داروهای دامپزشکی از موارد مطروحه در این کتاب می‌باشد.

این کتاب به تعداد 2000 نسخه به چاپ رسیده و در کتابفروشی‌های معتبر در سطح کشور در دسترس علاقمندان و دانشجویان قرار دارد و کتابفروشی‌ها جهت درخواست این کتاب می‌توانند با واحد انتشارات جهاد دانشگاهی آذربایجان‌غربی به شماره 04433444070 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: