کد خبر: 3857125
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۸
گروه اجتماعی ــ معاون اول رئیس جمهور گفت: فرهنگ احترام و حمایت از سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی در کشور ترویج شود و زمینه فعالیت بیشتر را برای آنان فراهم کرد.

حمایت از سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی در کشور ترویج شود

به گزارش ایکنا آذربایجان‌غربی، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس جمهور، دیروز، 22 آبان، در مراسم افتتاح  بیمارستان میلاد ارومیه، با بیان اینکه سیاست جدی دولت حمایت از بخش خصوصی است، اظهار کرد: فرهنگ احترام و حمایت از سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی در کشور ترویج شود و زمینه فعالیت بیشتر را برای آنان فراهم کرد.

وی افزود: هیچ محدودیتی برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در کشور وجود نداشته و دولت در این راستا حمایت لازم را می‌کند.

جهانگیری با اشاره به اینکه یکی از مصادیق عدالت اجتماعی را توسعه خدمات بهداشت و درمان است، گفت: بیمارستان میلاد ارومیه با سرمایه‌گذاری و همت تعدادی پزشک و بخش خصوصی ساخته شده و غیر دولتی بودن این بیمارستان یکی از نکات برجسته و مثبت آن است.

این مقام مسئول بیان کرد: دولت به تنهایی قادر به تامین منابع و اشتغالزایی نیست و باید زمینه را برای سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در تمام زمینه‌ها فراهم کنیم و در حقیقت بخش خصوصی است که می‌تواند در توسعه معجزه کند.

وی با بیان اینکه بحث سلامت از دغدغه‌های مهم دولت تدبیر و امید است، ادامه داد: دولت علاقمند است شرایطی را فراهم کند که همه آحاد جامعه و حتی اقشار ضعیف نیز بتوانند از خدمات خوب و تجهیزات مناسب بهداشت و درمان بهره مند شوند که در همین راستا یک راهکار توسعه خدمات بیمه و بیمه مکمل است.

معاون اول رئیس جمهور همچنین با گرامیداشت هفته وحدت و تبریک میلاد پیامبر اسلام(ص) گفت: ارومیه نماد وحدت، همزیستی، یکپارچگی، سلحشوری، آزادی و آزادگی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: