کد خبر: 3937452
تاریخ انتشار: ۰۶ آذر ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان‌غربی از توزیع یک هزار و ۲۰۰ بسته معیشتی توسط کانون‌های مساجد در قالب رزمایش کمک مومنانه در بین نیازمندان خبر داد.

توزیع گوشت توسط کانون‌های مساجد آذربایجان‌غربی در بین نیازمندانحجت‌الاسلام اباذر بیگی، مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌غربی، با اشاره به اینکه کانون‌های مساجد نیز همذاه با سیر نهاد و دستگاه‌های سعی می‌کنند در شرایط سخت اقتصادی به مردم خدمت‌رسانی ‌کنند، اظهار کرد: در همین راستا و به مناسبت فرا رسیدن ماه ربیع‌الثانی و لبیک‌گویی به مقام معظم رهبری برای شرکت در رزمایش کمک مومنانه یک هزار و ۲۰۰ بسته گوشت گوسفندی در بین نیازمندان استان توزیع شد.

وی با اشاره به اینکه هزینه این بسته‌های از طریق کانون‌های مساجد استان، موسسه خیریه حضرت خدیجه(س) قم و مشارکت و همراهی عوامل و خیران برنامه تلویزیونی «سمت خدا» تهیه شده است، افزود: هر بسته از این گوشت‌ها دو کیلوگرم وزن داشته است.

مدیر ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد آذربایجان‌غربی ادامه داد: جامعه هدف در توزیع این بسته‌ها مددجویان تحت پوشش بهزیستی، کمیته امداد و نیازمندان شناسایی شده توسط پایگاه مقاومت بسیج، کانون‌های مساجد و هیئت امنای مساجد بوده است.

وی تصریح کرد: درست است که کرونا مانع از برگزاری بسیاری از برنامه‌های کانون شده است اما کارهای خیریه و اقدامات برای مقابله با کرونا همچنان ادامه داشته و در حد توان سعی می‌شود این کمک‌ها به اشکال مختلف ادامه پیدا کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: