کد خبر: 3953697
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۸

فعالیت ۲۵۰ مرکز نیکوکاری در آذربایجان‌غربی

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌غربی گفت: با افتتاح 80 مرکز نیکوکاری در سال جدید تعداد این مراکز در استان به 250 مورد رسیده است.

ارسالی| فعالیت 250 مرکز نیکوکاری در آذربایجان‌غربیعزیز سهندی، مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌غربی، با اشاره به اینکه در سال جاری 80 مرکز  نیکوکاری در سطح استان آغاز به کرده است، اظهار کرد: در حال حاضر تعداد مراکز نیکوکاری استان 250 مورد است.

وی با اشاره به اینکه هدف از راه‌اندازی این مراکز مردمی کردن کمک‌ها است، افزود: برنامه‌ریزی شده است تا پایان سال 30 مرکز نیکوکاری دیگر نیز در سطح استان افتتاح شود.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) آذربایجان‌غربی با بیان اینکه اولویت اصلی این کمیته ایجاد اشتغال پایدار برای مددجویان است، ادامه داد: یکی از وظایف مهم مراکز نیکوکاری نیز کمک به اشتغال مددجویان است تا از این طریق زمینه خودکفای این افراد فراهم شود. مراکز نیکوکاری در کمک به تأمین هزینه بیماران صعب‌العلاج و نیازمندان بسیار کمک حال کمیته امداد امام خمینی(ره) هستند.

سهندی اظهار کرد: برای حمایت از مراکز نیکوکاری نیز در نظر گرفته شده است تا با توجه به تعداد افرادی که این مراکز کمک می‌کنند با همکاری اداره‌کل امور مالیاتی استان از معافیت‌های مالیاتی برخوردار شوند.

وی در پایان گفت: همچنین اصناف، بازاریان و کارفرمایانی که مددجویان کمیته امداد را به کار بگیرند از برخی امتیازات از جمله تسهیلات، پرداخت حق بیمه و سایر مشوق‌ها بهره‌مند شوند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha