کد خبر: 3965606
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۱
مدیر کل زندان‌های آذربایجان‌غربی گفت: به منظور ترسیم اهداف سازمانی در حوزه اصلاح، تربیت و گسترش کارهای فرهنگی، روحانیون شاغل در زندان‌ها، باید برنامه‌ریزی دقیق در راستای فعالیت‌های فرهنگی داشته باشند.

ارسالی| اصلاح و تربیت زندانیان در گرو انجام کارهای فرهنگی استبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، مجتبی محمدی، مدیرکل زندان‌های آذربایجان‌غربی، ۲۹ فروردین ماه، در دیدار با روحانیون شاغل در زندان‌های مرکز استان، اظهار کرد: روحانیون سفیران هدایت اصلاح و تربیت در زندان‌ها هستند.

وی افزود: به منظور ترسیم اهداف سازمانی در حوزه اصلاح، تربیت و گسترش کارهای فرهنگی، روحانیون شاغل در زندان‌ها، باید برنامه‌ریزی دقیق در  راستای فعالیت‌های فرهنگی انجام بدهند.

محمدی بیان کرد: توفیق خدمت به مردم استان ولایت‌مدار و شهیدپرور آذربایجان‌غربی توفیقی الهی بوده و کار در زندان‌ها در راستای اصلاح و تربیت انسان‌های به خطا رفته موهبت خدایی است.

وی ادامه داد: بخش عمده‌ای از سیاست‌ها و اولویت‌های سازمانی که مورد تأکید ریاست قوه قضائیه و رئیس سازمان زندان‌ها بوده انجام کار اصلاحی و تربیتی با گسترش کارهای عمیق فرهنگی تأثیر گذار است.

مدیر کل زندان‌های آذربایجان‌غربی تصریح کرد: شهید والا مقام لاجوردی حضور فعالی در بین مددجویان داشت و به صورت شبانه روزی در کنار زندانیان بود و همین امر باعث شده بود تا بسیاری از افراد که دچار لغزش شده بودند سعادتمندانه به جامعه بازگردند.

وی گفت: شرایط در آذربایجان‌غربی با سایر استان‌ها متفاوت است و وجود اقلیت‌های مختلف، کارهای فرهنگی متنوعی را طلب می‌کند که با حضور فعال می‌توان در امر اصلاح و تربیت اثرگذار بود.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: