کد خبر: 4076861
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۳

ارائه خدمات رایگان دندان‌پزشکی به ۵۰۰ ارومیه‌ای در قالب پویش «لبخند احسان» در ارومیه

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) آذربایجان‌غربی گفت: در فاز اول پویش «لبخند احسان» از ابتدای تیر ماه تاکنون به بیش از ۵۰۰ نفر خدمات رایگان دندان‌پزشکی در ارومیه ارائه شده است.

پویش« لبخند احسان»احسان ابراهیمی، معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام(ره) آذربایجان‌غربی، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌غربی اظهار کرد: فاز اول پویش «لبخند احسان» از اول تیر ماه شروع شده است و ارائه خدمات دندان پزشکی رایگان در مناطق کم‌برخوردار با اولویت مناطق حاشیه‌نشین ارومیه در قالب این پویش انجام می‌شود.

وی افزود: در این پویش چهار دندانپزشک به صورت جهادی و شیفتی فعالیت کرده و در دهه اول محرم  و روز تاسوعا و عاشورا نیز خدمات دندانپزشکی ارائه دادند.

ابراهیمی بیان کرد: در فاز اول پویش «لبخند احسان» تاکنون به بیش از ۵۰۰ نفر خدمات رایگان دندانپزشکی در ارومیه ارائه شده است و خدمات این طرح شامل ترمیم دندان، عصب‌کشی و معاینات دندان بوده و این خدمات برای نیازمندان به صورت رایگان انجام می‌شود.

وی ادامه داد: فاز دوم این پویش از اول شهریور ماه شروع خواهد شد و همه‌ فعالیت‌های بنیاد احسان با گروه‌های جهادی و مردمی بوده و در تلاش است بهترین خدمات به مردم ارائه شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha