برگزاری تجمع مردم ارومیه در حمایت از کودکان مظلوم غزه
کد خبر: 4182711
تاریخ انتشار : ۲۸ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸

برگزاری تجمع مردم ارومیه در حمایت از کودکان مظلوم غزه

مردم ارومیه برای حمایت از کودکان مظلوم غزه در خیابان شهید قاسم سلیمانی گرد هم آمده و جنایات رژیم غاصب صهیونیستی را محکوم کردند.

حجت الاسلام ناصر آقایی رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌ غربی، حجت‌الاسلام ناصر آقایی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی، 27 آبان ماه در تجمع مردم ارومیه در حمایت از کودکان مظلوم غزه اظهار کرد: با گذشت حدود 40 روز از عملیات طوفان‌ الاقصی که یکی از برجسته‌ترین عملیات‌های نظامی در تاریخ مدرن بود که موجب پیروزی غرورآفرین و ظفرمندانه مجاهدان فلسطینی و شکست غیرقابل ترمیم هیمنه‌ رژیم اشغالگر صهیونیستی شد، هنوز هم مقاومت و ایستادگی مردم غزه ادامه دارد و این رژیم نیز با باران بمب‌های شبانه‌روزی بر سر مردم و غیرنظامیان غزه و با زیر پا گذاشتن همه قواعد حقوقی، بین‌المللی و انسانی حمام خون به‌ راه انداخته است تا مگر آبروی رفته را برگرداند.

حجت‌الاسلام آقایی بیان کرد: رژیم وحشی و غاصب صهیونیست با همدستی و پشتیبانی آمریکا و بعضی از متحدان غربی تاکنون باعث کشته شدن هزاران زن و کودک و مرد فلسطینی شده و بازماندگان از آب، برق، غذا و دارو و ... محروم هستند و در همین لحظه 2.5 میلیون نفر در معرض قحطی و گرسنگی و بیماری‌های واگیر قرار دارند که قلب هر انسانی را منقلب و وجدان انسانی را شرمگین می‌کند.

وی ادامه داد: فلسطین امروز به آیینه‌ای بدل شده تا چهره کریه نظم مسلط بر جهان را نمایان شود و فوج عظیم شهدای غزه، زنان و مردان و کودکان بی‌گناه قطعه قطعه شده، موجی گسترده از خشم و اعتراض را در سرتاسر جهان برانگیخته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان‌غربی تصریح کرد: امروز روز عزای انسان و انسانیت، روز رستاخیز ملت‌ها و فطرت‌های پاک در برابر این جنایت و روز انزجار وجدان‌های بیدار از این رژیم کودک‌کش است که از جغرافیای جهان اسلام فراتر رفته و بسیاری از پایتخت‌های اروپا و امریکا را در نوردیده است و گویی پیش بینی رهبر معظم انقلاب، از تاریخ انقضای این رژیم نزدیک و نزدیک‌تر می‌شود.

وی گفت: تجمعات جهانی در حمایت از مردم غزه نشان از منفور شدن رژیم صهیونیستی است و این پیام را مخابره می‌کند که این رژیم نابود شدنی است و فلسطینی ها به حق خود خواهند رسید.

حجت‌الاسلام آقایی عنوان کرد: فلسطینیان در خط مقدم دفاع از اسلام و بهترین مدافعانان اسلام هستند و ثابت کردند با دست خالی ولی با توکل برخدا می‌توان بر باطل و دشمن تا دندان مسلح پیروز شد و همه آزادی خواهان باید در صحنه‌های محکومیت جنایات رژیم صهیونیستی حاضر شوند. 

سکوت در برابر جنایات رژیم صهیونیستی جایز نیست

حجت‌الاسلام میثم فیاضی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی نیز اظهار کرد: امروز شما مردم غیور و همیشه در صحنه ارومیه در لبیک به ندای مظلومان عالم، فلسطینیانی که زیر بمباران ظالمانه دشمن قرار دارند گرد هم آمدید و این تجمع عظیم برای محکومیت رژیم جعلی صهیونیست صورت گرفته که موجب فخر و شرف مسلمانان است.

وی افزود: هر کسی صدای مظلومی را بشنود و اقدامی نکند، باید در انسان بودن او شک کرد و حق همیشه پیروز است و ظلم و ظالم از بین خواهد رفت و خداوند فرموده که آینده از آن انسان برحق خواهد بود و پاسخ آواره‌سازی مومنان را خداوند طبق وعده‌اش می‌دهد.

حجت‌الاسلام فیاضی بیان کرد: امروز حماس در مقابل رژیم صهیونیستی که ۷۵ سال در حال تجاوز به فلسطین است، به صورت قهرمانانه تاریخ سازی می‌کند که این حرکت جهانی و جهادی دفاع از کودکان غزه باید همیشه در تاریخ ماندگار شود.

وی ادامه داد: ضعف نظامی رژیم صهیونیستی با پاسخ حماس بر جهانیان اثبات شد و هیمنه و ادعای این رژیم در عرض چند ساعت در هم شکست و رزمندگان این نیروی مردمی که علاوه بر رژیم اشغالگر قدس، هیمنه آمریکا را درهم شکست موجب افتخار جوامع اسلامی است.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی تصریح کرد: سازمان ملل و مدعیان حقوق بشری که با مرگ طبیعی یک بانو در ایران، جهان را به این سمت متمرکز کردند، امروز در مقابل چشمان همه در برابر ظلم علیه کودکان ومردم غزه سکوت اختیار کرده‌اند که از واقعیت‌های پشت پرده جهانی رونمایی می‌کند و نباید در برابر این جنایات سکوت کرد.

وی گفت: حادثه غزه موجب بیداری جهانیان شده و رژیم صهیونیستی به عنوان منفورترین رژیم تاریخ معرفی کرد و باید علیه این رژیم قیام کرد و در کنار این مردم مظلوم بودن نشانگر انسانیت است و باید دنیا بداند غزه زیر آوار نیست بلکه سازمان بین‌المللی و مدعیان دروغین حقوق بشر زیر آوار قرار دارند که سکوتشان ذلت و خواری آن‌ها را نشان می‌دهد.

انتهای پیام
captcha