کد خبر: 4224844
تاریخ انتشار : ۱۴ تير ۱۴۰۳ - ۱۹:۲۷

دعوت استاندار و نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی از مردم برای حضور در انتخابات

استاندار و نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی با صدور پیامی از عمومی مردم استان برای حضور در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ دعوت کردند.

انتخاباتبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، محمدصادق معتمدیان، استاندار و حجت‌الاسلام سیدمهدی قریشی، نماینده ولی‌فقیه در آذربایجان غربی با صدور پیامی از عمومی مردم استان برای مشارکت حداکثری در انتخابات ریاست جمهوری ۱۴۰۳ دعوت کردند.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

انتخابات از مهمترین دستاورد‌های انقلاب اسلامی و شاخص‌ترین نماد مردم‌سالاری دینی، مشارکت مردم درتعیین سرنوشت سیاسی کشور، به نمایش گذاشتن اراده ملی وتجلی عظمت، اقتدار و شوکت سیاسی ملت است که به رخ جهانیان کشیده شده و تاثیرگذار، راهگشا در روابط و معادلات بین‌المللی است و برگزاری هرچه پرشورتر آن؛ عامل حل معضلات و مشکلات کنونی جامعه، شکست توطئه‌ها و فتنه‌ها و یاس معاندین قلمداد می‌شود.

مشارکت شما مردم نجیب آذربایجان غربی در مرحله نخست انتخابات چهاردهمین دوره ریاست جمهوری؛ با اتحاد و همدلی پیام وفاداری به آرمان‌های شهدا را به جهانیان صادر کرد و رای به ایستادگی و اقتدار، عزت و پیشرفت ملی بود، بی‌اثر کردن سیاست ناامیدسازی و القای بی‌تفاوتی و تردیدافکنی دشمن که درپی عدم مشارکت بود را به‌خوبی به نمایش گذاشتید.

در آستانه ۱۵ تیرماه، ضمن قدردانی از آحاد مردم برای حضور در مرحله نخست چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، از عموم مردم و گروه‌های سیاسی دعوت می‌شود تا با حضوری بی‌بدیل و باشکوه در پای صندوق‌های اخذ رای مرحله دوم، ضمن خلق حماسه سیاسی، پاسخ محکمی به بدخواهان و یاوه گویان دهند و ایران اسلامی را در مسیر رشد و تعالی حفظ کنند.

سیدمهدی قریشی

نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی و امام جمعه ارومیه

محمدصادق معتمدیان

استاندار آذربایجان غربی

انتهای پیام
captcha