کد خبر: 4018971
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۷
رئیس شورای شهر ارومیه گفت: مقابله با سد معبر نیازمند همراهی و همکاری دستگاه‌های مربوطه اعم از دادگستری‌کل، نیروی‌انتظامی، شهرداری و ... است چرا که شهرداری به تنهای توانایی مقابله با این معضل را ندارد.

محمد خلیل پور رئیس شورای شهر ارومیهبه‌گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، حجت‌الاسلام محمد خلیل‌پور، رئیس شورای شهر ارومیه، ۱۵ آذر در صحن شورا با اشاره به معضل سد معبر در این شهرستان اظهار کرد: امروزه یکی از معضلاتی که ارومیه وجود دارد سد معبر بوده که مشکلاتی را برای مردم و برخی اصناف ایجاد کرده است.

وی افزود: سد معبر در این شهرستان به قدری برای مردم مشکلات ایجاد کرده است که این معضل در خطبه‌های نماز جمعه هفته گذشته نیز توسط نماینده‌ ولی‌فقیه در آذربایجان غربی مطرح و وی خواستار حل این مشکل در اسرع وقت شد.

رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه ادامه داد: مقابله با سد معبر نیازمند همراهی و همکاری دستگاه‌های مربوطه اعم از دادگستری‌کل، نیروی‌انتظامی، شهرداری و ... است چرا که شهرداری به تنهای توانایی مقابله با این معضل را ندارد.

وی عنوان کرد: در حال حاضر در مکان‌های پر رفت و آمد و خیابان‌های اصلی شهر به ضوح می‌توان سد معبر را مشاهده کرد که موجب ایجاد ترافیک و تصادف می شوند.

حجت‌الاسلام خلیل‌پور تصریح کرد: شورای شهر از شهرداری ارومیه برای مقابله با سد معبر حمایت لازم را انجام می‌دهد تا رفاه شهروندان فراهم شود.

 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: