کد خبر: 3957393
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۲
رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌غربی گفت: حجت‌الاسلام والمسلمین سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه در سفری یک روزه به آذربایجان‌غربی، فردا، ۱۴ اسفند میهمان مردم این استان است.

ارسالی| رییس قوه قضاییه به آذربایجان‌غربی سفر می‌کندبه‌ گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، علی‌اکبر گروسی، رئیس‌کل دادگستری استان، امروز، 13 اسفند در جمع با خبرنگاران اظهار کرد:حجت‌الاسلام سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه، فردا، 14 اسفند سفر یک‌ روزه‌ای به آذربایجان‌غربی خواهند داشت.

وی افزود: در این سفر یک روزه، معاون اول قوه قضائیه، رئیس دیوان عالی کشور، دادستان کل کشور و رئیس سازمان بازرسی کل کشور، رئیس قوه قضاییه را همراهی خواهند کرد.

رئیس‌کل دادگستری آذربایجان‌غربی با اشاره به اهداف این سفر ادامه داد: بررسی وضعیت دستگاه قضایی آذربایجان‌غربی و پیگیری مهمترین مشکلات مردم استان از جمله اهداف این سفر است.

وی بیان کرد: دیدار با نخبگان و قشرهای مختلف مردم، دیدار با خانواده‌های شهدا و جانبازان شیمیایی سردشت، شرکت در شورای اداری استان، شرکت در شورای قضایی و نشست خبری با خبرنگاران رسانه‌های استان از دیگر برنامه‌های این سفر یک روزه است. 

گروسی در پایان بیان کرد: مردم برای در میان گذاشتن مشکلات خود با رئیس قوه قضائیه می‌توانند طی نامه‌ای آنها را مطرح کرده و به دادگستری کل استان تحویل دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: