کد خبر: 3962020
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۱۱
امام جمعه ارومیه:
امام جمعه ارومیه گفت: باید با تاکید بر ظرفیت داخلی و توان جوانان ایرانی مسیر پیشرفت و موفقیت را به خوبی پیمود و مسئولین کشور باید با مدیریت جهادی و تلاش شبانه روزی در حل مشکلات مردم و کشور تلاش کنند.

ارسالی امروز | انتخابات ۱۲ فروردین نشان داد که مردم سالاری در ایران اسلامی استبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌ غربی، حجت‌الاسلام‌والمسلمین سیدمهدی قریشی، نماینده ولی فقیه در این استان و امام جمعه ارومیه، اظهار کرد: اکثریت مردم چنین روزی با رای مثبت به جمهوری اسلامی به نظام مقدس جمهوری اسلامی رأی دادند و با آزادی کامل مسیر معنویت و عبودیت را انتخاب کردند.

وی افزود: این انتخابات نشان داد که مردم‌سالاری در کشور از ابتدای شکل‌گیری انقلاب اسلامی رعایت می‌شود و اکثریت قریب به اتفاق مردم به جمهوری اسلامی علاقه دارند. 

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قریشی بیان کرد: موفقیت‌های نظام اسلامی بعد از پیروزی انقلاب بسیار چشمگیر بوده و لازم است دستاوردهای نظام جمهوری اسلامی به خوبی برای نسل جدید و آیندگان تبیین شود.

وی ادامه داد: دشمنان و معاندان در طول این سال‌ها درصدد ناکارآمد نشان دادن نظام جمهوری اسلامی بوده و هستند که لازم است دستاوردها و موفقیت‌های کسب شده بیش از پیش تبیین شود. 

امام جمعه ارومیه، تصریح کرد: حضور پرشور مردم در انتخابات بیعت مجدد مردم با نظام اسلامی است که در طول سال‌های پس از انقلاب بعنوان نماد اصلی مردم‌سالاری دینی می‌تواند دشمنان را مایوس و خوار کند. عمل به فرمایشات و رهنمودهای مقام ‌معظم رهبری در همه زمینه‌ها باید عملیاتی شود تا بتوان مسیر درخشان نظام ‌اسلامی را به خوبی پیمود.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین قریشی اظهار کرد: پایداری و استقامت در ارزش‌های انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام راحل و منویات مقام‌معظم رهبری تنها راه قوی شدن و بالندگی کشور است. در طول سالیان متمادی بخوبی ثابت شده که امیدوار بودن به وعده‌های دشمنان موجب عقب‌ماندگی و پشیمانی است پس باید با تاکید بر ظرفیت داخلی و توان جوانان ایرانی مسیر پیشرفت و موفقیت را به خوبی پیمود و مسئولین کشور باید با مدیریت جهادی و تلاش شبانه روزی در حل مشکلات مردم و کشور تلاش کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: