کد خبر: 3968884
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۱:۳۴
به مناسبت گرامیداشت روز معلم با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی از تعدادی از معلمان بسیجی ارومیه تجلیل شد.

ارسالی| تجلیل از معلمان بسیجی ارومیهبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، سردار حبیب شهسواری، فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی، روز گذشته، 12 اردیبهشت، در مراسم تجلیل از معلمان منتخب بسیجی ارومیه اظهار کرد: شهید مطهری یک استاد والامقام، انقلابی و با دانش بودند که یاد و نامشان همواره در تاریخ این سرزمین جاودانه خواهد ماند.

وی با اشاره به جایگاه معلمی افزود: معلم سمبل تجلی عشق و محبت است که با ایثار و فداکاری خویش فرزندان بسیاری را آموزش داده و از جوهره علم و دانش خود به آنها ارزانی می‌کند.

فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی ادامه داد: معلمی را نمی‌توان یک شغل حساب کرد بلکه معلمی یک جایگاه والایی است که باید آن را گرامی داشت و در جامعه همواره به آن ارج نهاد.

وی اظهار کرد: اگر در یک جامعه جایگاه و مقام معلمی گرامی و بزرگ داشته شود در آن کشور بسیاری از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی کاهش می‌یابد و جامعه در مسیر درست خود حرکت می‌کند.

سردار شهسواری با اشاره به نقش معلمان در دوران دفاع مقدس گفت: معلمان در آن دوران درس ایستادگی و مقاومت را برای رزمندگان و دانش‌آموزان این سرزمین مشق می‌کردند و در سایه این آموزه‌ها بود که امروزه ایستادگی و مقاومت در کشور نهادینه شده است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: