کد خبر: 3999929
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۵
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی گفت: با توجه به آخرین اعلام وزارت بهداشت تعداد شهرستان‌های با وضعیت قرمز کرونایی استان از ۱۶ مورد به ۱۰ مورد کاهش یافته است.

ارسالی| شهرستان‌های قرمز کرونایی آذربایجان غربی به 10 مورد کاهش یافته استبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، علی مصطفوی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی، امرزو، 3 مهرماه در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: با توجه به آخرین اعلام وزارت بهداشت تعداد شهرستان‌های با وضعیت قرمز کرونایی استان از 16 مورد به 10 مورد کاهش یافته است.

وی با بیان اینکه در 2 هفته گذشته پلدشت تنها شهرستان نارنجی استان بود، افزود: در حال حاضر شهرستان‌های ماکو، شوط، چایپاره، پیرانشهر، سلماس و چالدران نیز با بهبود اوضاع در وضعیت نارنجی کرونایی قرار دارند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: ارومیه، خوی، میاندوآب، مهاباد، بوکان، نقده، اشنویه، سردشت، تکاب و شاهین‌دژ نیز 10 شهرستان قرمز کرونایی هستند.

وی در پایان اظهار کرد: با توجه به فروکش کردن موج پنجم کرونا در سطح کشور امید است با افزایش واکسیناسون و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آینده نزدیک شاهد تبدیل وضعیت قرمز تمامی شهرستان‌های استان به نارنجی و زرد باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: