کد خبر: 4003810
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۷
رئیس اداره آموزش‌ و پرورش اشنویه گفت: در این شهرستان هشت هزار و ۵۴۰ دانش‌آموز ۱۲ تا ۱۸ سال شرایط لازم برای اخذ واکسن کرونا را دارند که تاکنون از بین آنها دو هزار و ۶۹۹ نفر واکسن دریافت کرده‌اند.

تزریق واکسن کرونا به ۲۷۰۰ دانش‌آموز اشنویه‌ایشیرین جهانگیری، رئیس اداره آموزش‌ و پرورش اشنویه، در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان غربی، اظهار کرد: در این شهرستان هشت هزار و ۵۴۰ دانش‌آموز ۱۲ تا ۱۸ سال شرایط لازم برای اخذ واکسن کرونا را دارند که تاکنون از بین آنها دو هزار و ۶۹۹ نفر واکسن دریافت کرده‌اند.

وی افزود: با توجه به بازگشایی تمام مدارس در ماه آینده نیاز است که همه دانش‌آموزان نسبت به تزریق واکسن کرونا اقدام کنند تا شرایط برای حضور فیزیکی همه آنها فراهم باشد.

رئیس اداره آموزش‌ و پرورش اشنویه ادامه داد: در این شهرستان پایگاه خودرویی همه روزه آماده ارائه خدمت به شهروندان است و علاوه بر آن چهار پایگاه واکسیناسیون شامل پایگاه‌های نالوس، آغ‌بلاغ، نلیوان و مرکز تجمیعی «شهدای غزه» برای تزریق واکسن کرونا راه‌اندازی شده است که دانش‌آموزان می‌توانند به آنها مراجعه کنند.

وی در پایان بیان کرد: برای تشویق دانش‌آموزان به تزریق واکسن کرونا نمی‌توان از نقش مهم والدین غافل شد در این راستا اولیای مدارس طی تماس با والدین دانش‌آموزان با انجام مشاوره سعی می‌کنند اطلاعات لازم را به آنها ارائه دهند.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: