کد خبر: 4004795
تاریخ انتشار: ۲۲ مهر ۱۴۰۰ - ۰۷:۵۹
نخستین یادواره «شهدای نیروی انتظامی شهرستان مرزی سردشت»، ۲۱ مهر با حضور مسئولان و خانواده‌های معظم شهدا و دیگر اقشار مختلف مردم در این شهرستان برگزار شد.

برگزاری نخستین یادواره «شهدای نیروی انتظامی شهرستان مرزی سردشت»به گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، به مناسبت هفته ناجا نخستین یادواره «شهدای نیروی انتظامی شهرستان مرزی سردشت»، ۲۱ مهر با حضور مسئولان، جمعی از نیروهای نظامی، انتظامی و خانواده‌های معظم شهدا و دیگر اقشار مختلف مردم در این شهرستان برگزار شد.

فرماندار سردشت در این یادواره با گرامیداشت هفته ناجا، یاد و خاطره شهدای والامقام انتظامی این شهرستان به تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص ارج نهادن و برگزاری یادواره‌های شهدا اظهار کرد: رسالت و وظیفه خطیر کنونی همه ما تداوم راه و آرمان‌های شهداست و برگزاری این یادواره‌ها نقش مهمی در تاکید بر حرکت و گام برداشتن در مسیر حفظ نظام جمهوری اسلامی دارد.

اقصی نخشی‌پور با قدردانی از تلاش‌ها و زحمات شبانه‌روزی برگزارکنندگان یادواره شهدای انتظامی این شهرستان افزود: برگزاری این یادواره با حضور مسئولان و خانواده‌های شهدا و نیروهای نظامی و انتظامی اقدامی است که در تاریخ این شهرستان ماندگار خواهد شد.

فرمانده انتظامی سردشت نیز در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: امنیت پایدار انقلاب اسلامی در منطقه به ارزانی به دست نیامده بلکه برای هر لحظه آن در طول دوران انقلاب اسلامی خون جوانان این مرز و بوم ریخته شده است.

سرهنگ موسی بهاری عنوان کرد: پیام این یادواره برای معاندان و دشمنان قسم خورده نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران این است که راه شهدای معظم همچنان ادامه دارد و جوانان امروز با پیروی و تاسی از شهدا و مکتب حسینی تا آخرین قطره خون از انقلاب و ولایت‌فقیه و این مرز و بوم دفاع خواهند کرد.

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: