کد خبر: 4005060
تاریخ انتشار: ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۶
فرماندار تکاب گفت: به‌دلیل برقراری امنیت پایدار در تمام مناطق کشور از جمله مرزها عزت ملی و اجتماعی ملت ایران استمرار یافته‌ است و این مهم حاصل فداکاری و ایثارگری نیروهای مسلح از جمله نیروی انتظامی است.

عزت ملی حاصل فداکاری نیروهای مسلح در برقراری امنیت استبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، امیر ستوده‌فر، فرماندار تکاب، ۲۲ مهرماه در  آیین غبارروبی و عطرافشانی گلزار شهدای تکاب که با حضور اقشار مختلف مردم و مسئولان این شهرستان به‌مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار کرد: عزت ملی کنونی ایران اسلامی در سایه امنیت پایداری که حاصل جان‌فشانی شهدا و نیروهای مسلح بوده محقق شده‌ است و باید قدردان این سرافرازی ملت ایران بود که در سایه تحقق امنیت پایدار در کشور به دست آمده است.

وی با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره بر تداوم عزت ملی ایرانیان در دنیا تاکید کرده‌اند، افزود: به‌دلیل برقراری امنیت پایدار در تمام مناطق کشور از جمله مرزها عزت ملی و اجتماعی ملت ایران استمرار یافته‌ است و این مهم حاصل فداکاری و ایثارگری نیروهای مسلح از جمله نیروی انتظامی است.

فرماندار تکاب با تجلیل از تلاش‌های شبانه‌روزی ماموران انتظامی ادامه داد: این نیروی مخلص با تبعیت از رهنمودهای مقام معظم رهبری، خدمت‌گزاری بی‌منت و تلاش هوشمندانه را برای تحقق و استمرار امنیت پایدار در دستورکار خود قرار داده و هیچ‌گاه اجازه خدشه وارد شدن به امنیت و عزت ملی را نداده‌ است.

فرمانده انتظامی تکاب نیز در این مراسم با گرامی‌داشت یاد و خاطره شهدای این نیرو گفت: نیروی انتظامی یک پلیس در تراز نظام اسلامی برای تامین نظم و امنیت پایدار در جامعه به شمار می‌رود که چشم‌انداز سالانه خود را انتخاب و یک مسیر روشن برای خدمت‌رسانی به آحاد جامعه ترسیم کرده است.

سرهنگ زین‌العابدین پشتیبان با اشاره به اینکه پلیس هوشمند و امنیت پایدار در دستور کار امسال پلیس است، تصریح کرد: جامعه نیازمند پلیس هوشمند، متخصص و مقتدر است و نهادهای دانش‌بنیان و تحصیل‌کردگان جامعه می‌توانند مهمترین نقش در ایده‌پردازی و هوشمندسازی پلیس داشته باشند.

وی بیان‌کرد: ناجا در تحقق اهداف بیانیه گام دوم انقلاب نقش مهمی دارد و خود را مکلف می‌داند برای تحقق اصول مدنظر فرماندهی معظم کل‌قوا با هوشمندی گام بردارد.

تکاب در جنوب آذربایجان‌غربی واقع‌شده و ۴۵۳ شهید به انقلاب اسلامی تقدیم کرده‌است که ۶ نفر از آنان شهدای والامقام نیروی انتظامی هستند.

 

 

 

 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: