کد خبر: 4018612
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۴۰۰ - ۱۴:۳۴
معاون هماهنگ‌کننده سپاه سردشت گفت: در طول سال جاری 55 طرح محرومیت‌زدایی در این شهرستان اجرا می‌شود که از این تعداد 25 مورد به بهره‌برداری رسیده و 30 مورد دیگر تا پایان سال به اتمام می‌رسد.

جبار فصاحت معاون هماهنگ کننده سپاه سردشتبه گزارش ایکنا از آذربایجان غربی، خبرنگاران و اصحاب رسانه سردشت، 14 آذر از طرح‌های محرومیت‌زدایی اجرا شده در روستاهای سیونه، گومان و گویزیله این شهرستان بازدید کردند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سردشت در حاشیه این بازدید در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار کرد: سپاه با هدف کمک به مردم مناطق محروم اقدام به اجرای طرح‌های محرومیت‌زدایی با همکاری گروه‌های جهادی در سطح شهرستان می‌کند.

سرهنگ جبار فصاحت افزود: اغلب طرح‌های محرومیت‌زدایی در روستاهای دورافتاده و مرزی اجرا می‌شود امسال در این راستا 25 طرح محرومیت‌زدایی در سردشت اجرا شده است.

وی ادامه داد: این طرح‌ها شامل ساخت 11 واحد مسکونی مددجویی، آب‌رسانی به دو روستا، احداث دو دهنه پل، مرمت 6 باب خانه عالم، ساخت 2 جاده روستایی و ...  هستند که با اعتبار بالغ بر سه میلیارد تومان اجرا شده‌اند.

معاون هماهنگ‌کننده سپاه سردشت عنوان کرد: تا پایان سال نیز در نظر است 30 طرح محرومیت‌زدایی دیگر با اعتبار بالغ بر چهار میلیارد تومان نیز در این شهرستان اجرا شود که در صورت اتمام، این طرح‌ها در دهه فجر به بهره‌برداری می‌رسند.

 

 

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: