کد خبر: 4058336
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۷

ایادی شرق و غرب به دنبال منزوی کردن انقلاب هستند

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی گفت: ایادی شرق و غرب به دنبال منزوی کردن انقلاب اسلامی هستند، ولی به هدف‌شان نمی‌رسند.

ایادی شرق و غرب به دنبال منزوی کردن انقلاب هستندبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، حجت‌الاسلام میثم فیاضی، مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی امروز، ۳۰ اردیبهشت در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه شهر ارومیه، اظهار کرد: مقام شهید، مقام شهود و شاهد است؛ خداوند متعال به هیچ کسی و جایگاهی به اندازه شهدا عنایت نکرده است، به‌طوری که حیات ابدی دارند.

وی با بیان اینکه هیچ مقامی والاتر از جهاد فی‌سبیل‌الله و شهادت در راه خداوند متعال نیست، ادامه داد: اینکه چهل‌و‌سومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را می‌توانیم جشن بگیریم، به برکت خون شهداست. کشورهای مختلف دنیا دست به دست یکدیگر دادند و با هر انقلابی مخالفت می‌کنند، به‌ویژه مقابل انقلاب‌هایی می‌ایستند که ماهیت اسلامی داشته باشد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی با اشاره به اینکه در آستانه سوم خرداد، سالروز آزادسازی خرمشهر قرار گرفته‌ایم، گفت: ایادی شرق و غرب و دشمنان با یکدیگر متحد شدند، تا انقلاب را به انزوا بکشند، ولی ملت با بصیرت ما از ولایت تبعیت کردند و مقابل استکبار ایستادند و خرمشهر را حفظ کردند، این شهدا بودند که مقابل دشمن مقاومت کردند و خون دادند.

فیاضی بیان کرد: بعد از فتح خرمشهر دشمن به این نتیجه رسید که باید با ایران سازش کند، ولی برخی دیگر مقابل این تفکر ایستادند چون معتقد بودند در این صورت اندیشه امام جهانی خواهد شد.

وی با بیان اینکه آمریکا تا امروز به دشمنی با ملت ایران ادامه می‌دهد، اضافه کرد: سوم خرداد همه سناریوهای دشمن را خنثی کرد که عامل آن فقط شهدا بودند، بزرگترین سد که مقابل ظلم ایستاد، فرهنگ ایثار و مقاومت و ملهم از نهضت حسینی بود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه شهدای آذربایجان‌غربی بر لزوم احیای اندیشه‌ای که به آزادی خرمشهر منجر شد، تأکید کرد و افزود: جنایتکاران داعش دست‌آموز آمریکا بودند، همان‌هایی که ایران را تروریست می‌خوانند و شعارهای حقوق بشرشان گوش فلک را کرده است، خودشان دشمن بشریت هستند.

وی با بیان اینکه مکتب سردار سلیمانی در کشورمان جاری و ساری است، گفت: ایشان با الگو گرفتن از امام حسین‌(ع) به میدان نبرد شتافتند، که باید راه‌شان را ادامه دهیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :