کد خبر: 4058359
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۵
امام جمعه موقت ارومیه:

امام جمعه موقت ارومیه گفت: متأسفانه زیر ساخت‌های توسعه‌ای در استان کمتر مورد توجه مسئولین قرار گرفته است.

زیرساخت‌های توسعه‌ای آذربایجان غربی کمتر مورد توجه قرار می‌گیردبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، حجت‌الاسلام محمد حیدری‌زاد امام جمعه موقت ارومیه 30 اردیبهشت در خطبه‌های نماز جمعه ارومیه با بیان اینکه آذربایجان غربی ظرفیت‌های فراوانی دارد، اظهار کرد: ظرفیت‌های این استان از جمله کشاورزی، گردشگری و معادن باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد.

وی ضمن ابراز تاسف از اینکه، زیرساخت‌های توسعه‌ای استان کمتر مورد توجه قرار می‌گیرد، افزود: از جمله مطالبات مهم مردم آذربایجان غربی از رئیس جمهور و هیأت دولت، تقویت این زیرساخت‌ها است.

امام جمعه موقت ارومیه با بیان اینکه در نتیجه توجه به این ظرفیت‌ها، توسعه استان امکان‌پذیر می‌شود، بیان کرد: تقویت زیرساخت‌ها توسط دولت، زمینه را برای رونق اقتصادی در منطقه فراهم می‌کند.

حجت‌الاسلام حیدری‌زاد به رشادت‌های مردم آذربایجان غربی در دوران انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس اشاره و اظهار کرد: این استان با تمام وجود در پشتیبانی از انقلاب و نظام گام برداشته است..

وی به سالگرد ارتحال حجت‌الاسلام شیخ غلامرضا حسنی امام جمعه وقت ارومیه اشاره کرد و گفت: یاد و نام این مجاهد نستوه آذربایجان باید همیشه در جامعه زنده نگه داشته شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: