کد خبر: 4058387
تاریخ انتشار: ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۲۱
معاون امور مجلس رئیس جمهور:

معاون امور مجلس رئیس جمهور از اجرای سند تحول دولت سیزدهم در کشور با هدف کاهش فاصله طبقاتی خبر داد.

سند تحول دولت سیزدهم در کشور اجرا می‌شودبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، سید محمد حسینی معاون امور مجلس رئیس جمهور 30 اردیبهشت در شورای اداری خوی که هم‌زمان با سفر رئیس جمهور به آذربایجان غربی تشکیل شد، اظهار کرد: ایران اسلامی در حال گذر از یک شرایط سخت اقتصادی و سیاسی است، که با عنایت مردم و مسئولین با سربلندی از این بحران عبور خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه دشمن در حال نهادینه‌سازی این تفکر است که به بن‌بست‌ رسیده‌ایم، اضافه کرد: در کشور ما بن‌بستی وجود ندارد و این تفکر و اندیشه برگرفته از نهضت امام راحل است و در دولت سیزدهم این را به وضوح می‌بینیم.

حسینی بیان کرد: با شکل‌گیری پیوست عدالت شاهد کاهش فاصله طبقانی در جامعه خواهیم بود، که طبق سند تحول دولت سیزدهم در ۳۷ موضوع تحول شگرفی در کشور ایجاد خواهد شد.

معاون امور مجلس رئیس جمهور خاطرنشان کرد: برنامه‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت در کشور هم‌اکنون اجرا می‌شود و تبعات مثبت اقتصادی، سیاسی، فرهنگی و … را به زودی شاهد خواهیم بود.

ذبیح الله کاظمی فرماندار خوی نیز در این جلسه با اشاره به مطالبات مردمی شهرستان، گفت: تنش آبی بیش از ۸۰ درصد از روستاها و  خوی را تهدید می‌کند و این یک چالش جدی برای شهرستان است.

وی افزود: پیگیری حقابه این شهرستان از سدآغ چای مطالبه جدی مردم و مسئولین شهرستان است و باید دولت با نگاه ویژه‌ای به این بحران پایان دهد.

فرماندار خوی با انتقاد از وضعت فرودگاه خوی گفت: فرودگاه خوی اگر ساخته نمی‌شد بهتر از آن بود که به این شکل باشد، پروازی وجود ندارد و هم اکنون نیز تعطیل است، دولت باید وضعیت این فرودگاه را مشخص کند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: