کد خبر: 4058526
تاریخ انتشار: ۰۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۱۱

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی گفت: آذربایجان‌غربی در طول هشت سال دفاع مقدس ۹۰ شهید طلبه و روحانی تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده لست.

مهدی فعال، مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربیبه گزارش ایکنا از آذربایجان‌غربی، مهدی فعال، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان‌غربی 1 خرداد در دیدار با خانواده شهیدان روحانی قاسم کاظمی، کمال قاسمی، سیدطاهری و محمد صادق جهانسپاس اظهار کرد: استان آذربایجان‌غربی در هشت سال دفاع مقدس ۹۰ شهید طلبه و روحانی تقدیم انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و ما همواره یاد و نام‌شان را گرامی می‌داریم و امروز به نیابت از مقام معظم رهبری، سرکشی و دیدار با خانواده‌های معظم شهدا انجام می‌شود.

وی افزود: خانواده‌های معظم شهدا چشم‌ و چراغ ایران اسلامی هستند و باید صبر، استقامت و پایداری آن‌ها را الگوی زندگی خود قرار دهیم و عزت، اقتدار، پیشرفت و سربلندی کنونی ملت ایران مرهون جانفشانی‌ها و رشادت‌های شهدا و ایثارگران است و خانواده‌های شهدا سند افتخار ملت ایران هستند و وظیفه همگانی ملت ایران توجه به خانواده‌های معظم شهدا است.

فعال بیان: امیدواریم خداوند به ما توفیق بدهد که رهروان راستین شهیدان باشیم و به آن مسیری که شهدا انتخاب کردند ما هم جای پای آن‌ها قدم بگذاریم.

وی ادامه داد: این دیدارها در آستانه برگزاری کنگره ملی چهار هزار شهید طلبه وروحانی کشور که چهار خرداد در قم و با پیام مقام معظم رهبری برگزار خواهد شد انجام می‌شود و شهید قاسم کاظمی درسال ۶۶ درشلمچه، شهید کمال قاسمی در سال ۶۳ درمنطقه جزیره مجنون، شهید سیدجعفر طاهری درسال ۵۸ در پیرانشهر وشهید روحانی صادق جهان‌سپاس درسال ۶۵ در شلمچه به درجه رفیع شهادت نایل شده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: