کد خبر: 4059243
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۶

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه گفت: عملیات بیت‌المقدس نماد بارز از حقانیت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

عملیات بیت‌المقدس نمادی از حقانیت جمهوری اسلامی استحجت‌الاسلام محمد رستمی مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه در گفت‌وگو با ایکنا از آذربایجان‌غربی، اظهار کرد: در جای جای تاریخ انقلاب اسلامی از عملیات بیت‌المقدس به عنوان حادثه‌ای بسیار مهم و اثرگذار در دوران ارزشمند دفاع مقدس یاد شده است.

وی با بیان اینکه عملیات بیت‌المقدس به دستان توانمند رزمندگان ارتش و سپاه اسلام تحقق یافت، ادامه داد: دست برتر نیروی ایمان و اراده در مواجه با ماشین جنگی صدام که از حمایت‌های همه‌جانبه مالی، نظامی و اطلاعاتی غرب و شرق برخوردار بود به نمایش گذاشته شد.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه ارومیه با بیان اینکه در این روز بزرگ، ناتوانی  قدرت‌ها در مقابل عزم پولادین رزمندگان اسلام به معرض نمایش گذاشته شد، گفت: به راستی که حضرت امام حقیقت را فرمودند که «خرمشهر را خدا آزاد کرد».

وی با بیان اینکه امروز جهانیان بیش از گذشته برای دریافت پیام انقلاب اسلامی تشنه هستند، اضافه کرد: اعتماد به خدا و تکیه بر توان داخلی تنها راه نجات ملت‌ها از چنگ قدرت‌های سلطه‌طلب و زورگو است و ما این مطلب را در پیروزی انقلاب و دفاع مقدس تجربه کردیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: